film

Myk na oryginalny prezent

Prezent
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Kojarzy się z wigilią w rodzinnym gronie, choinką, świętym Mikołajem, a przede wszystkim – z podarunkami. Gwiazdkowe niezwykłe prezenty są czymś, za czym przepadają wszystkie dzieci oraz wielu dorosłych. Z tej okazji już na długo przed Gwiazdką w sklepach robi się tłok, ponieważ najważniejszym zakupem gwiazdkowym często są właśnie prezenty.

Jak wyglądają poszczególne etapy w prawie wszystkich związkach pomiędzy mężczyznami i kobietami, jakie mogą się przy tym pojawić zagrożenia.

Romantyczna kolacja
Author: jenn
Source: http://www.flickr.com
Każdy związek przechodzi przez wiele różnych faz. Na początku jest przeważnie wielkie pożądanie i namiętność, pary wprost nie mogą się rozstać ze sobą, spędzając wspólnie każdą wolną chwilę. Ten właśnie etap jest bardzo chętnie wybierany przez reżyserów najróżniejszych filmów romantycznych, miłość w nich jest pokazana przeważnie właśnie na tym etapie.

Fotki jako pamiątka ślubu...

zdjęcie ślubne
Author: Shan Owens
Source: http://www.flickr.com
Kiedy decydujemy się na to, żeby wziąć ślub często musimy też pamiętać o tym, że trzeba zorganizować wesele. Ale część osób decyduje się na obiad dla najbliższych im ludzi. Nie robią wielkiego wesela, bo wolą przeznaczyć pieniądze na coś zupełnie innego. Jednak na ślubie i tak potrzebny będzie fotograf ślubny. Cudowne zdjęcia z tak istotnego dnia są niezbędne.

Dzieła w klimacie fantasy mają się doskonale

sala kinowa
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Kiedy ludzie kina zabierają się za stworzenie gry komputerowej jasne jest, że wyjdzie z tego smaczny kąsek. Dokładnie tak było, kiedy wyszła pierwsza część gry dragon age. Ta gra zaskoczyła wielu, nawet najbardziej obcykanych, w świecie gier, ludzi. Świat pełen fantastycznych stworów i my, jako bractwo Szarych Strażników, którzy będą uporać się ze złem, czyli demonem Plagi. Jasne jest, że nie każdego zaciekawi tego typu gra, jednak fani fantasy na pewno będą usatysfakcjonowani, szczególnie, że każda następna seria została wzbogacona o bardzo wiele genialnych opcji.