film

Dzieła w klimacie fantasy mają się doskonale

sala kinowa
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Gdy ludzie kina biorą się za stworzenie gry komputerowej jasne jest, że wyjdzie z tego smaczny kąsek. Tak właśnie było, kiedy została wydana pierwsza część gry dragon age. Ta gra zaskoczyła wszystkich, nawet tych bardzo obcykanych, w świecie gier, ludzi. Świat pełen fantastycznych stworów i my, jako bractwo Szarych Strażników, którzy będą uporać się ze złem, czyli demonem Plagi. Oczywiście nie każdego zaciekawi tego rodzaju gra, jednak fani fantasy na sto procent będą szczęśliwi, szczególnie, że kolejne serie zostały wzbogacone o bardzo wiele genialnych rozwiązań.

Jak wyglądają poszczególne etapy w prawie wszystkich związkach pomiędzy mężczyznami i kobietami, jakie mogą się przy tym pojawić zagrożenia.

Romantyczna kolacja
Author: jenn
Source: http://www.flickr.com
Każdy związek przechodzi przez różne fazy. Początkowo jest przeważnie wielka namiętność i pożądanie, pary nie rozstają się wręcz ze sobą, wspólnie spędzając wszystkie wolne chwile. Ten właśnie etap jest bardzo chętnie wykorzystywany przez reżyserów najróżniejszych filmów romantycznych, miłość w nich jest pokazana najczęściej na tym właśnie etapie.

Myk na oryginalny prezent

Prezent
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Boże Narodzenie to szczególny okres w roku. Kojarzy się z wieczerzą wigilijną w rodzinnym gronie, choinką, świętym Mikołajem, a najbardziej – z podarunkami. Świąteczne niezwykłe prezenty są rzeczą, za którą przepadają wszyscy najmłodsi oraz wielu dorosłych. Dlatego już na długo przed Gwiazdką w sklepach robi się tłok, gdyż najważniejszym zakupem bożonarodzeniowym często są właśnie prezenty.