ślub

Jak zorganizować eleganckie przyjęcie, aby zadziwić wszystkich zaproszonych bliskich?

ludzie na bankiecie
Author: AmCham Poland Kraków Branch
Source: http://www.flickr.com
Posiadając wiedzę w danym temacie, spotkania z wybranym organizatorem przyjęcia zajmą zdecydowanie mniej czasu, dlatego, że nie będzie potrzeby wszystkiego tłumaczyć. Choć oczywiście doświadczone firmy organizujące przyjęcia są do tego odpowiednio przygotowane. Zawsze służą fachową poradą i udzielają niezbędnej pomocy przy przygotowywaniu przyjęcia.

Rzeczy, jakie możemy osobiście zrobić na nasze wesele? Czemu opłaca się czasami samemu zadbać o oryginalne dodatki albo zaproszenia?

drukarnia
Author: Drukarnia Kid
Organizacja własnego ślubu i wesela to długi proces, natomiast dający wiele satysfakcji z końcowego rezultatu. Na pewno najprościej byłoby zlecić jakiejś firmie wykonanie całości, jednak częścią wspomnień wiążących się z tym wyjątkowym dniem, są również poprzedzające je przygotowania. Dlatego nie możemy pozwolić, żeby stres zwyciężył. Musimy postarać się podejść do tego spokojnie i sprawić, iż na długi czas zapamiętamy niesamowicie miłe i sam tak ważny moment ślubu jak i przygotowania. Warto też samemu zająć się wykonaniem części rzeczy, zamiast zlecać je komuś innemu albo też kupować gotowe w sklepach. Takie wykonane przez nas akcenty będą oryginalne oraz pozostaną w pamięci. Jakie rzeczy zatem możemy zrobić sami?

Propozycje na upominek ślubny

serwis
Source: garneczki.pl
Jesteście zaproszeni na ślub a nie macie pomysłu na prezent dla młodej pary? Mamy dla was kilka rad, jakie oszczędzą wam bólu głowy podczas wybierania podarku ślubnego. Częste rozwiązania stosowane przez młodą parę i weselników to: podarki przyjmowane w formie gotówki. Podarujcie kwotę na którą was stać i nabądźcie kartkę z życzeniami dla młodych. Dopiszcie parę słów, parafujcie kartkę i już.

Jakim sposobem wybrać współcześnie atrakcyjne zaproszenie na rodzinną uroczystość, aby nie wydać fortuny?

I Komunia Św.
Author: Melissa Himpe
Source: http://www.flickr.com
Celebrowanie istotnych uroczystości ma dzisiaj dla większości osób rzeczywiście wielkie znaczenie. Z jakiego powodu? Z reguły przez wzgląd na fakt, że czasem jest to jedyna okazja, by spotkać się z dalszą rodziną, z którą na co dzień nie utrzymuje się stałych kontaktów. To właśnie dlatego, wesela, chrzciny czy komunie są organizowane z prawdziwą pompą. Rzecz jasna, każde takie wydarzenie potrzebuje stosownej oprawy, która wynika z towarzyskich zasad.

Pages