ślub

Rzeczy, jakie możemy osobiście zrobić na nasze wesele? Czemu opłaca się czasami samemu zadbać o oryginalne dodatki albo zaproszenia?

drukarnia
Author: Drukarnia Kid
Organizacja własnego ślubu oraz wesela to zajmujący proces, natomiast dający wiele satysfakcji z końcowego rezultatu. Na pewno najłatwiej byłoby zlecić komuś zrobienie całości, natomiast częścią wspomnień wiążących się z tak wyjątkowym dniem, są również poprzedzające je przygotowania. Dlatego nie możemy pozwolić, żeby stres zwyciężył. Trzeba postarać się podejść do tego spokojnie oraz sprawić, iż na długo zapamiętamy pozytywnie i sam tak ważny moment ślubu jak i przygotowania. Warto też samemu zająć się zrobieniem części rzeczy, zamiast zlecać je komuś innemu albo też nabywać gotowe w sklepach. Tego typu wykonane przez nas akcenty będą oryginalne i pozostaną w pamięci. Jakiego rodzaju rzeczy zatem możemy wykonać sami?

Jak zorganizować eleganckie przyjęcie, aby zadziwić wszystkich zaproszonych bliskich?

ludzie na bankiecie
Author: AmCham Poland Kraków Branch
Source: http://www.flickr.com
Posiadając wiedzę w tym temacie, spotkania z wynajętym organizatorem uroczystości zajmą zdecydowanie mniej czasu, dlatego, że nie będzie potrzeby wszystkiego wyjaśniać. Choć oczywiście profesjonalne firmy organizujące przyjęcia są do tego dobrze przygotowane. Zawsze służą fachową poradą i udzielają niezbędnej pomocy przy przygotowywaniu uroczystości.

Fotki jako pamiątka ślubu...

zdjęcie ślubne
Author: Shan Owens
Source: http://www.flickr.com
Gdy podejmujemy decyzję o tym, by brać ślub często powinniśmy też pamiętać o tym, że trzeba zorganizować wesele. Ale niektóre osoby decydują się na obiad dla najbliższych im osób. Nie robią ogromnego wesela, bo wolą przeznaczyć pieniądze na coś całkiem innego. Ale na ceremonii ślubnej i tak konieczny okaże się fotograf ślubny. Piękne zdjęcia z tak istotnego dnia są niezbędne.

Jakim sposobem wybrać współcześnie atrakcyjne zaproszenie na rodzinną uroczystość, aby nie wydać fortuny?

I Komunia Św.
Author: Melissa Himpe
Source: http://www.flickr.com
Celebrowanie ważnych uroczystości ma dzisiaj dla większości osób naprawdę ogromne znaczenie. Z jakiego powodu? Zazwyczaj ze względu na fakt, że czasami jest to jedyna okazja, aby spotkać się z dalszą rodziną, z którą na co dzień nie utrzymuje się ścisłych kontaktów. To właśnie dlatego, wesela, chrzciny czy komunie są organizowane z huczną pompą. Oczywiście, każde takie wydarzenie potrzebuje stosownej oprawy, która wynika z towarzyskich konwenansów.

Jak można ozdobić świątynię na ślub?

dekoracja kwiatowa kościoła na ślub
Ślub to wydarzenie bardzo ważne dla narzeczonych. Czekają na nie od chwili oświadczyn, zaś niektóre dziewczynki myślą o zamążpójściu już od najmłodszych lat. Na charakter ślubu z całą pewnością mają wpływ dekoracje – zarówno na sali, jak też w kościele, gdzie młodzi wypowiadają najistotniejszą dla nich przysięgę.

Pages