ślub

Znajdź niezwykle miejsce, w którym twoje przyjęcie weselne nabierze uroczystej oprawy

Sala weselna
Author: Bob
Source: http://www.flickr.com
Miejsce, w jakim odbędzie się ślub oraz przyjęcie weselne, powinno okazać się wyjątkowe. To chwila bardzo ważna, która na długie lata zapisze się w pamięci nowożeńców, jak też bliskich im osób. Jeżeli przyjęcie przebiegnie w uroczej oraz eleganckiej scenerii, wspomnienia staną się jeszcze lepsze. Trzeba dołożyć więc starań, by znaleźć naprawdę cudowną lokalizację.

Wesele też jest ważne. Dobre podpowiedzi od fachowców

ślub
Author: Jimmy Yao
Source: http://www.flickr.com
Przeważnie jest tak, iż znaczniejszą ciekawość przyciąga sama uroczystość, idealnie przybrany kościół, para młoda wzruszonymi głosami wymawiający tekst przysięgi i włożenie na palce obrączek, które będą widocznym znakiem ich uczucia. Ale prawda jest też taka, iż kiedy miną nerwy złączone z odbywaniem się tej niecodziennej ceremonii pojawia się czas na zabawę, a co się z tym łączy, trzeba wcześniej zatroszczyć się o właściwe miejsce.

Tort na ślub - czym trzeba kierować się w czasie jego wyboru?

tort
Author: Dan Cake
Source: Dan Cake
Tort ślubny to niezmiernie ważny fragment całego wesela. W toku jego wyboru bezsprzecznie wypada zwrócić uwagę na dwie najważniejsze rzeczy - jego smak i wygląd. Słusznym pomysłem jest umówienie się na degustację paru różnorodnych tortów, dzięki czemu swobodniej wybierzemy ten, jaki będzie nam podobać się. Wybranie smaku tortu bez degustacji zdoła okazać się błędem, ponieważ nawet jeśli zdecydujemy się na tort czekoladowy lub waniliowy może się okazać, że będzie on bez wyrazu, zbyt słodki albo zbyt gorzki. Właśnie z tej przyczyny degustacja tortu ślubnego jest tak ważka. Dzięki temu odkryjemy smak, jaki najbardziej będzie nam odpowiadać.

Jak można ozdobić świątynię na ślub?

dekoracja kwiatowa kościoła na ślub
Ślub to wydarzenie nadzwyczaj ważne dla narzeczonych. Czekają na nie od chwili oświadczyn, zaś niektóre dziewczynki marzą o zamążpójściu już od najmłodszych lat. Na charakter ślubu na pewno mają wpływ dekoracje – tak samo na sali, jak w w kościele, w którym młodzi wypowiadają najważniejsze dla nich słowa przysięgi.

Pages