Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Dzieła w klimacie fantasy mają się doskonale

Kiedy ludzie kina zabierają się za stworzenie gry komputerowej jasne jest, że wyjdzie z tego prawdziwy rarytas. Dokładnie tak było, kiedy została wydana pierwsza część gry dragon age. Ta gra była zaskoczeniem dla wielu, nawet najbardziej obcykanych, w świecie gier, ludzi. Świat niesamowitymi stworami i my, należący do bractwa Szarych Strażników, którzy mają uporać się ze złem, czyli demonem Plagi. Jasne jest, że nie każdego zaciekawi tego rodzaju gra, jednak fani fantasy na sto procent będą szczęśliwi, zwłaszcza, że kolejne serie zostały wzbogacone o bardzo wiele genialnych rozwiązań.

Ludzie oglądający film w kinie
Author: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Source: http://www.flickr.com
Jeśli do tej pory nie udało nam się zanurzyć się w świat fantasy to można spróbować go poznać, właśnie dzięki dragon age i przy okazji przekonać się do takich gier. Bywa, że możemy mieć pewne obawy, czy uda nam się wszystko ogarnąć, ale wystarczy przez rozpoczęciem gry poznać zarys fabuły i możliwości postaci by po paru minutach nie móc oderwać się od tej genialnej gry. Obecnie nie wystarczy jedynie ścigać samochodem w grze, po jednym torze. Dziś gra musi mieć wartką fabułę, świetną oprawę graficzną i muzyczną, do tego sterowność bohaterami gry, musi być łatwa. W innym wypadku, gra nie odniesie sukcesu.

Gra odzwierciedlająca losy bohaterów filmu, czyli coś dla ludzi kochających kino i gryZnany wszystkim film został osnową dla gry, która tworzy napięcie jak żadna inna. Każdy, kto widział film Obcy, wie, że nie jest to jakaś błaha komedia. Tam wszystko odbywa się po ogromną presją czasu i tego, w rzeczywistości nic do końca nie jest pewne. Gra obcy izolacja to jak informują producenci survival horror. Znajdziemy tą grę na półce z grami scince-fiction. Fabuła nawiązuje do sytuacji z pierwszej części filmu, jednak są to bardzo ogólne powiązania, bo akcja gry toczy się kilkanaście lat po wypadkach, które zostały przedstawione w filmie.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, bez ociągania przeczytaj dodatkowo inne warte zapoznania się (https://koneser.eu/wydarzenia-aktualnosci/wystawy/) materiały - z pewnością też Cię zafrapują!

Sam pomysł jest bardzo ciekawy.

Gra ta nie pozwala obrony wręcz czy zgładzenie przeciwnika. Towarzyszy, więc głównej bohaterce ciągły strach. Musi uciekać i wybierać kryjówki oraz umiejętnie odwracać uwagę przeciwnika. Postać ma do wykorzystania wykrywacz ruchu, który daje możliwość unikania niebezpieczeństwa. Cała gra jest stworzona bardziej pod kątem audiowizualnej otoczki, która prowadzi do tego, że po dwóch kwadransach gry musimy powrócić do zwykłego świata. Dlaczego? Bo na pewno będziemy spoceni z powodu obaw jakie gra wywołuje. jest to gra dla osób o stalowych nerwach. Jeżeli nie lubimy horrorów i nie chcemy stanąć w ich centrum, to powinniśmy wybrać inną grę. Jednak, jeżeli jesteśmy pełni chęci odkrycia całkiem innej jakości w grze, to naprawdę powinniśmy wybrać właśnie grę obcy izolacja. A jeżeli przypadkiem nie mieliśmy okazji zobaczyć tego filmu, to warto nadrobić zaległości, wtedy z wielką ochotą sięgniemy po tą grę.