moda

Piękno i woń damy daje odwagę i pomaga zatrzymać sympatię mężczyzny.

uroda
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Pani marki Dior od zawsze była pewna swoich zalet. To zmysłowa romantyczka, która lubi bieliźniane ozdoby w ubiorze powszednim, ale i użyteczne pomysły odnoszące się do mody dla mężczyzn. Przenigdy nie zapomina o ekskluzywnych akcesoriach. Ceni sobie komfort w postaci szlachetnych tkanin i praktycznych oraz prostych pomysłów w postaci idealnego fasonu. Dior to również potęga kosmetyczna, produkująca kosmetyki do upiększania oraz pachnidła. Pierwsze wody perfumowane wylansowane przez pod szyldem Dior, to perfumy o nazwie Miss Dior. Pierwsza drogeria marki Dior założona została poza granicami Francji w Nowym Jorku.

Jaki upominek pod choinkę?

dekoracje świąteczne
Author: Home&You
Source: Home&You
Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Jest to powód do wielkiej radości, lecz czy tylko? Niestety, dla wieli osób będzie to kłopotliwy czas poszukiwań, szczególnie dla tych którzy mają sporą familię. Z jakiej przyczyny? Odpowiedź jest zapewne jasna dla wszystkich czytelników – trzeba kupić upominki. I właśnie w tym miejscu powstaje dylemat, czy warto poddawać się temu szaleństwu? Coraz sporzej rodzin rezygnuje z owej przygody, niektórzy ludzie są zmęczeni na samą myśl o wymyślaniu podarunków, o kolejkach w centrach handlowych po podarki i dekoracje świąteczne.

Piękne przedmioty w naszym mieszkaniu

willa
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Kochamy spędzać czas w doskonale urządzonych wnętrzach. Każde mieszkanie powinno posiadać swój własny niepowtarzalny klimat. Wtedy o wiele lepiej będzie się w takim miejscu funkcjonowało i odpoczywało. Dlatego trzeba postarać się, aby urządzić nasz dom z klasą oraz według naszych upodobań. Jest mnóstwo wzorów na dekorację wnętrz.

Myk na oryginalny prezent

Prezent
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres w roku. Łączy się z wieczerzą wigilijną w rodzinnym gronie, choinką, świętym Mikołajem, a przede wszystkim – z prezentami. Świąteczne niezwykłe prezenty są rzeczą, za którą przepadają wszyscy najmłodsi oraz wielu dorosłych. Z tej okazji już na długo przed Bożym Narodzeniem w sklepach robi się tłoczno, ponieważ najważniejszym nabytkiem bożonarodzeniowym często są właśnie prezenty.

Pages