Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Jak wyglądają poszczególne etapy w prawie wszystkich związkach pomiędzy mężczyznami i kobietami, jakie mogą się przy tym pojawić zagrożenia.

Wszystkie związki przechodzą przez różne fazy. Na początku jest najczęściej wielkie pożądanie i namiętność, pary wprost nie mogą się rozstać ze sobą, spędzając wspólnie wszystkie wolne chwile. Ten właśnie etap jest bardzo chętnie wybierany przez reżyserów najróżniejszych filmów romantycznych, miłość którą się w nich pokazuje jest przeważnie właśnie na tym etapie.

kolacja przy świecach
Author: jenn
Source: http://www.flickr.com
Jedną z cech charakterystycznych w fazie namiętności jest niedostrzeganie żadnych wad u drugiej osoby, a nawet jeśli się je zauważa, to są one najczęściej bagatelizowane i ich znaczenie jest zmniejszane. Etap zauroczenia różnie trwa w różnych związkach, ale rzeczywistość jest niestety bardzo surowa i w pewnej chwili stan ten u wszystkich par kiedyś się skończy.zdobądź pomocne info (sprawdź ofertę)Osoby w związku zaczynają wtedy dostrzegać to, jak rzeczywiście wygląda druga osoba, jak się zachowuje w codziennych sytuacjach i co się podoba i nie podoba. Sam początek tego etapu jest trudny dla wielu par, ale jeżeli uda im się wtedy wypracować odpowiednie kompromisy, to są bardzo duże szanse że związek jednak przetrwa próbę czasu - .Podczas drugiego etapu przeważnie zaczyna się prawdziwy związek, oparty na prawdziwym zaangażowaniu i bliskości. Kolejne etapy będą się wiązać z kłótniami i kryzysami, jakie są koniecznym elementem partnerskich relacji. Czasami mogą prowadzić do rozstania, a czasami znacznie mogą wzmocnić relacje pomiędzy danymi osobami.
Pamiętać trzeba o tym, że w zasadzie na każdym z tych etapów bardzo ważne jest pokazywanie, że się interesuje drugą osobą i pamiętanie o jej oczekiwaniach i potrzebach. W praktyce w większości związków o dłuższym stażu ludzie o tym zapominają, a przecież spontaniczna romantyczna kolacja dla dwojga nie jest jakimś wielkim wyzwaniem, a potrafi zdziałać cuda we wzajemnych relacjach. Pamięć o drugiej osobie również można pokazywać na różne sposoby. Dla niektórych mogą to być na przykład miłosne kartki zostawiane pod poduszką, dla innych niewielki prezent dla żony tak po prostu, bez żadnej okazji, a jeszcze dla innych zwyczajnie pamiętanie o ważnych datach i wydarzeniach ze wspólnego życia.