Święta

Co oznaczają niektóre zwyczaje bożonarodzeniowe? Czy faktycznie wiemy skąd one pochodzą?

choinka
Author: Lukasz Zelezny
Source: http://www.flickr.com
Boże Narodzenie to okres szczęścia i radości, w naszej tradycji wiążący się także z rozmaitymi zwyczajami. Jednym z nich jest dekorowanie mieszkań i domów ozdobami świątecznymi, oczywiście podstawą tu jest choinka, lecz również często spotyka się różnego rodzaju stroiki, łańcuchy czy jakieś inne dekoracje.

Alkohole na prezent to z pewnością dobry pomysł

nalewka
Author: thedabblist
Source: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzi czas rozdawania podarków bywamy skrępowani, bo najczęściej brakuje nam pomysłu, co kupić. Wybór prezentów jest faktycznie trudny. Ale czasem nie musi być to niezmiernie trudne zajęcie. Jeśli obdarowujemy współpracowników/partnerów biznesowych, wtedy można pomyśleć o drogim alkoholu.

Rozmaite pomysły na prezenty świąteczne dla najbliższych

opakowania na prezenty na wystawie
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Boże Narodzenie to okres, który większej części ludzi kojarzy się w pierwszej kolejności ze spotkaniami z rodziną w przyjaznej atmosferze, przy wspólnym świątecznym stole. Dzieciom z kolei najczęściej przywodzi na myśl prezenty choinkowe. Najmłodsi zresztą najczęściej takich podarunków otrzymują najwięcej, w ten sposób czas świąt im się dobrze kojarzy. Każdego roku więc dorośli wybierają rozmaite sklepy w poszukiwaniu dobrych prezentów dla bliskich osób.

Kupujemy podarki pod choinkę - porady odnośnie do zakupów w internecie

prezent
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Święta tuż tuż, czas zatem postanowić jakie podarki kupić najbliższym z okazji Bożego Narodzenia. Zastanawiasz się, jaki podarek położyć pod choinką, ażeby uradować swojego partnera, brata, rodzicielkę lub siostrę? Oto nasze propozycje. Nawet jeżeli zdaje ci się, że masz niezwykle ograniczone pole do manewru, w rzeczywistości jest inaczej.Kiedy lubisz robić tradycyjne prezenty, świetnym pomysłem zarówno dla siostry, matki, babuni, jak i teściowej będą perfumy, precjoza i portfele damskie.

Święta tuż, tuż

zabawki drewniane
Author: Drewniaczek.eu
Source: Drewniaczek.eu
Coraz szybciej nadchodzą święta. W centrach handlowych już za niedługo pojawią się choinki, witryny sklepowe eksponować będą świecące dekoracje. sklepowa gorączka, tłumy ludzi zaczną odwiedzać sklepy w poszukiwaniu idealnych upominków dla swoich bliskich.

Pages