Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Alkohole na prezent to z pewnością dobry pomysł

Kiedy przychodzi czas rozdawania prezentów bywamy skrępowani, bo często brakuje nam pomysłu, co kupić. Wybór podarków jest naprawdę trudny. Ale czasem nie musi być to droga przez mękę. Jeżeli obdarowujemy współpracowników/partnerów biznesowych, wtedy można postawić po prostu na drogi alkohol.
nalewka
Author: cyclonebill
Source: http://www.flickr.com
Na bank świetna będzie na przykład nalewka korzenna. Warto ją zapakować w ozdobną torebkęlub ot tak założyć na szyjkę butelki kokardką i mamy prezent idealny. Jeżeli mamy ochotę podarować taki upominek ludziom, którzy u nas pracują wystarczy zrobić przyjęcie i przy wyjściu każdemu podarować butelkę, którą kupiliśmy i przyozdobiliśmy. Dawanie podarków nie musi być jakimś mistycznym doznaniem, chodzi bardziej o to, że o nikim nie zapomnieliśmy i że chcemy dać komuś jakiś upominek, a alkohol zawsze jest odpowiednią opcją, nawet, jeżeli osoba jest niepijąca, bo wiadomo, że świetnym alkoholem zawsze możemy poczęstować znajomych w naszym domu.

Nie obawiaj sie, że danych na omawiany wątek nie znajdziesz, ponieważ są tutaj. Wystarczy kliknąć na proponowany serwis www (https://www.zeccoro.pl/pl/p/Zloty-naszyjnik-celebrytka-wiszace-gladkie-monetki/629), który jest pod odsyłaczem.

Tak, więc mimo wszystko alkohol to najlepsza opcja na podarunek - doczytaj tutaj.
Upominki dla firm

nalewka
Author: Kristian Bjornard
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy szefami w firmie i chcemy żeby nasi pracownicy dobrze o nas myśleli, musimy pamiętać, by przy świątecznych okazjach dać im jakiś upominek - porównaj: ciekawy pomysł na prezent firmowy. Dobrze stworzyć kosze upominkowe dla każdego pracownika. A pracownicy powinni pamiętać, że powinni kupić coś szefostwu. Firmy, które są partnerami dla nas na sto procent też pomyślą o prezentach świątecznych. Wiadomo, że upominek świąteczny dla firm, z którymi współpracujemy jest właściwym pomysłem. Warto wtedy zastanowić się czy w jakiś sposób nie moglibyśmy konkretnym obdarowywanym przekazać naszych produktów. Jeżeli jednak jesteśmy firmą usługową to powinniśmy wymyślić coś innego. Oczywiście nie jest to najprostsze zadanie, ale do ogarnięcia.

Wystarczy tylko z pewnym wyprzedzeniem przed świętami spisać listę tych, do których prezent musi dotrzeć. Należy również nie zapominać, że jeśli dotrze do nas jakikolwiek prezent, to trzeba za niego podziękować. Najlepiej przez telefon, a jeśli brak nam na to czasu to dobrze wysłać liścik z podziękowaniem. Wszystko zależy od sytuacji, ale podziękowanie jest czymś ważnym.