Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Święta tuż, tuż

Coraz szybciej nadchodzą święta. W centrach handlowych już za niedługo pojawią się choinki, wystawy sklepowe zostaną przystrojone świątecznymi ozdobami. Zacznie się szał zakupowy, tłumy ludzi zaczną odwiedzać sklepy w poszukiwaniu idealnych upominków dla swoich bliskich.

Po sklepowych alejkach przechadzać się będą przebrani za Mikołajów sprzedawcy a towarzyszące im również przebrane anioły pomogą nam w wyborze upominków. W ferworze świątecznych zakupów nie możemy zapomnieć o naszych najmniejszych krewnych. Dzieci lubią otrzymywać upominki, a święta to wspaniały powód, aby spełnić ich marzenia- .


Idealny prezentzabawka
Author: Little Bird Told Me
Source: www.ejdystrybucja.pl
Dużą popularność zdobyły ręcznie robione zabawki dla dzieci. Przeważnie produkowane są w pojedynczych egzemplarzach, więc jeśli zdecydujemy się na zakup takiej dla dziecka, zostanie ono właścicielem wyjątkowego egzemplarza. Składają się z masywnych drzewnych części, więc mogą stać się upominkiem nawet dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Wybierać możemy pomiędzy różnego rodzaju książeczkami edukacyjnymi, samochodzikami, układankami. Zabawki ręcznie robione tworzone są z wielką czułością i zaangażowaniem, często bowiem dochód uzyskany z ich sprzedaży przeznaczany jest na cele charytatywne.

Wykonasz krok do przodu, jeśli zobaczysz, co zawiera praktyczna oferta (http://www.edukacjaaktywna.pl/kabaty.html). Przekonaj się, że faktycznie dane tam zawarte są istotne.

Kupując więc takie zabawki wspomagamy również inne dzieci- więcej porad tutaj.


Coś do przytulenia

Zabawki drewniane, jedzenie
Author: Drewniaczek.eu
Source: Drewniaczek.eu
Interesującym prezentem mogą zostać także zabawki ręcznie szyte. Są idealnym upominkiem dla kogoś, preferującego miękkie zabawki albo kto śpi z kolorowymi poduszkami (zabawki dla chłopców). Mimo iż szyte ręcznie, są bardzo estetyczne i przyjemne w dotyku- nie powinniśmy mieć wątpliwości, że nie spodobają się dziecku. Decydując się na ich zakup warto mieć na uwadze zróżnicowanie fasonów, w jakich są zrobione. Jeżeli chcemy sprezentować przytulankę która będzie wyglądała jak ulubiona postać z bajki naszego dziecka- możemy złożyć specjalne zamówienie, a w ciągu kilku dni trafi do nas taka właśnie maskotka - kontynuuj. Wszystkie wyroby ręcznie szyte powinny być wyprane w rękach, ponieważ po wrzuceniu do pralki mogą się zniszczyć.