dzieci

Sporym zainteresowaniem radują się półkolonie jeździeckie

Obóz konny
Author: True Blue Animal Rescue
Source: http://www.flickr.com
Być może zapiszemy dziecko na półkolonie jeździeckie? Nasze potomstwo interesuje się wszystkim, co jest związane z końmi, lecz nie bardzo mamy możliwość, żeby regularnie uczęszczało na naukę jazdy konnej?

Pokazy artystyczne z udziałem magów i sztukmistrzów - przyciągające i miłe dla oka spektakle

pokaz magii
Author: Dani_vr
Source: http://www.flickr.com
W każdym miejscu na świecie panuje określona tradycja dotycząca indywidualnych świąt, których znaczenie dla obywateli jest niezwykle duże. Z tego powodu ich obchody niejednokrotnie są niezmiernie uroczyste i zależnie od regionu opatrzone ciekawymi atrakcjami.

Każde dziecko uwielbia rozrywkę, a my jako osoby dorosłe powinniśmy troszkę pomóc w tym, by zabawa była ciekawa i odpowiedzialna

Plac zabaw
Author: Ryan Hyde
Source: http://www.flickr.com
Jak to zrobić, co proponować dziecku, by było szczęśliwe, a jednocześnie - co niezwykle istotne - w pełni bezpieczne? Najkorzystniejsze do tego nadają się place zabaw, ale jak je urządzić, by było jak najbardziej odpowiednio, dla dzieci, ale także dla rodziców?

Jaki prezent ofiarować synowi z tak wyjątkowej okazji, jaką na pewno jest Dzień Dziecka

prezenty
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
W kalendarzu jest przynajmniej parę dni, na które dzieciaki oczekują z wielkim utęsknieniem. Do tych wyjątkowych 24 godzin wliczymy imieniny, mikołajki i oczywiście Dzień Dziecka. Nasi milusińscy sądzą, że właśnie w tym dniu otrzymają co najmniej trzy, cztery prezenty, gdyż w końcu paczki obowiązkowo przygotowują nie tylko rodzice, ale i pradziadkowie czy chrzestni.

Plac zabaw musi okazać się bezpieczny

Plac zabaw
Author: Brisbane City Council
Source: http://www.flickr.com
Plac zabaw powinien okazać się przygotowany z myślą o bezpieczeństwie. maluchy uwielbiają się bawić i tak rzeczywiście mało im trzeba, by ta zabawa była fantastyczna. Jednak każde lubi chodzić na plac zabaw, a od opiekunów będzie zależało, czy zabawy w tym miejscu będą bezpieczne.

Pages