wesele

Czy zorganizowanie plenerowej imprezy to dobry pomysł? Dlaczego warto się zdecydować na takie przyjęcie?

przyjęcie weselne
Author: Forgemind ArchiMedia
Source: http://www.flickr.com
Impreza w plenerze to bardzo fajna sprawa w lecie. Sporo osób faktycznie decyduje się na organizację dokładnie takowego plenerowego spotkania, miast Zwyczajowego przyjęcia w którejś restauracji, lub na wynajętej sali.


Należy jednakże powiedzieć, iż plenerowa impreza również może odbywać się pod dachem.A nawet bezpieczniej będzie, gdy chodzi o pogodę, zapewnić specjalny, spory namiot do imprez plenerowych.

W jaki sposób szukać sukni ślubnych dla pani młodej, jak się ubrać goście na ślub kogoś bliskiego.

Panna młoda
Author: 古 天熱
Source: http://www.flickr.com
Wesele to bardzo ważny dzień w życiu chyba każdej kobiety, i jest całkowicie normalne, że będzie chciała wtedy jak najlepiej wyglądać. Ale znalezienie najlepszej sukni ślubnej jest sporym wyzwaniem i należy zabrać się do tego w odpowiednim czasie. Szukanie dobrze jest zacząć kilka miesięcy przed uroczystością, tak aby było wystarczająco dużo czasu na trafienie na wymarzony fason i uszycie sukni.

Tort na ślub - czym trzeba kierować się w czasie jego wyboru?

tort
Author: Dan Cake
Source: Dan Cake
Tort ślubny to ogromnie ważny fragment całego wesela. W toku jego wyboru na pewno trzeba zwrócić uwagę na dwie najistotniejsze rzeczy - jego smak oraz wygląd. Dobrym pomysłem jest umówienie się na degustację kilku przeróżnych tortów, dzięki czemu łatwiej wybierzemy ten, jaki będzie nam pasować. Wybranie smaku tortu bez degustacji zdoła okazać się błędem, ponieważ nawet jeżeli zdecydujemy się na tort czekoladowy albo waniliowy zdoła się okazać, iż będzie on bez smaku, za słodki czy zbyt gorzki. Właśnie z tej przyczyny degustacja tortu ślubnego jest tak ważna. Dzięki temu odnajdziemy smak, który najbardziej będzie nam pasować.

Niby jaki powinien być zespół na przyjęciu weselnym?

panna młoda
Author: PHOTOGRAPHY_CHRIS
Source: http://www.flickr.com
Gdy słuchamy ulubionych piosenek w swoim domu zapewne nie przepadamy zbytnio za typowo weselnymi bitami. Jednakowoż jeśli już w gre akurat wchodzi przyjęcie weselne, jest inaczej. A więc nawet jeżeli wolimy raczej na co dzień trochę ambitniejszą muzę, tak czy siak nie powinniśmy myśleć, że puszczenie choćby Asafa Avadina na własnym weselu ma jakikolwiek sens.

Jakie kwiaty do ślubu wybrać i kiedy trzeba zamówić bukiet ślubny?

Powrót gożdzików na salony
Author: Bogna Trętko
Source: Bogna Trętko
Podczas planowania ślubu prawdopodobnie ma się niemało rzeczy na głowie. Jeżeli jednocześnie Para Młoda pragnie urządzić wesele to do typowych spraw do załatwienia dochodzi również odnalezienie sali weselnej, wynajem cateringu, odnalezienie dobrego zespołu weselnego i mnogość innych.

Pages