wesele

Niby jaki powinien być zespół na przyjęciu weselnym?

panna młoda
Author: PHOTOGRAPHY_CHRIS
Source: http://www.flickr.com
Kiedy słuchamy ulubionej muzyki w swoim domostwie pewnie nie przepadamy zbytnio za typowo weselnymi bitami. Jednak jeżeli już w gre akurat wchodzi zabawa weselna, jest inaczej. Czyli nawet jeśli wolimy raczej na co dzień trochę ambitniejszą muzę, i tak nie możemy uważać, że puszczenie chociażby Asafa Avadina na swoim weselu ma jakikolwiek sens.

Jakie kwiaty do ślubu wybrać i kiedy trzeba zamówić bukiet ślubny?

Powrót gożdzików na salony
Author: Bogna Trętko
Source: Bogna Trętko
W trakcie planowania ślubu prawdopodobnie ma się multum rzeczy na głowie. Jeśli jednocześnie Para Młoda chce zorganizować wesele to do tradycyjnych spraw do załatwienia dochodzi także odkrycie sali weselnej, wynajem cateringu, odkrycie wyśmienitego zespołu weselnego i multum innych.

Organizacja romantycznego wesela

śluby w Wenecji
Author: STARS FOR EUROPE
Source: STARS FOR EUROPE
Wiele młodych kobiet chciałoby posiadać romantyczny ślub. Nic w takim dziwnego, bowiem kobiety zwykle będą romantyczkami i potrafią przez wiele godzin myśleć o takim, jak jest wyglądał dzień ich ślubu. Oczywiście przede wszystkim chciałyby poznać dobrych partnerów, z którymi są mogły przeżyć resztę życia, ale zależy im także na tym, żeby dostały piękne pierścionki zaręczynowe, a później obrączki ślubne.

Tort na ślub - czym trzeba kierować się w czasie jego wyboru?

tort
Author: Dan Cake
Source: Dan Cake
Tort ślubny to niezmiernie istotny element całego wesela. W trakcie jego wyboru naturalnie powinno się zwrócić uwagę na dwie najistotniejsze rzeczy - jego smak i design. Słusznym pomysłem jest umówienie się na degustację paru przeróżnych tortów, dzięki czemu łatwiej wybierzemy ten, jaki będzie nam podobać się. Wybranie smaku tortu bez degustacji zdoła okazać się błędem, ponieważ nawet jeśli zdecydujemy się na tort czekoladowy lub waniliowy może się okazać, że będzie on bez smaku, za słodki czy też za gorzki. Właśnie z tej przyczyny degustacja tortu ślubnego jest tak ważna. Dzięki temu odnajdziemy smak, jaki najbardziej będzie nam podobać się.