wesele

Czy zorganizowanie plenerowej imprezy to dobry pomysł? Dlaczego warto się zdecydować na takie przyjęcie?

przyjęcie weselne
Author: Forgemind ArchiMedia
Source: http://www.flickr.com
Impreza na otwartym terenie to bardzo fajna rzecz w miesiącach letnich. Sporo ludzi rzeczywiście decyduje się na zorganizowanie właśnie takiego plenerowego spotkania, zamiast standardowego przyjęcia w restauracji, lub na wynajętej przez nas uprzednio sali.


Należy jednakże stwierdzić, iż impreza plenerowa również może odbywać się pod dachem.A nawet bezpieczniej jest, jeżeli chodzi nam o pogodę, zapewnić specjalny, duży namiot do plenerowych imprez.

Jakie kwiaty do ślubu wybrać i kiedy trzeba zamówić bukiet ślubny?

Powrót gożdzików na salony
Author: Bogna Trętko
Source: Bogna Trętko
Podczas planowania ślubu prawdopodobnie ma się dużo rzeczy na głowie. Jeżeli jednocześnie Para Młoda chce zorganizować wesele to do standardowych spraw do załatwienia dochodzi także znalezienie sali weselnej, wynajem cateringu, odnalezienie dobrego zespołu weselnego i mnogość innych.

W jaki sposób szukać sukni ślubnych dla pani młodej, jak się ubrać goście na ślub kogoś bliskiego.

Panna młoda
Author: 古 天熱
Source: http://www.flickr.com
Wesele jest bardzo ważnym dniem w życiu każdej kobiety, i jest zupełnie zrozumiałe, że będzie chciała wtedy wyglądać przepięknie. Ale wybranie najlepszej sukni ślubnej jest sporym wyzwaniem i należy zabrać się do tego odpowiednio wcześnie. Poszukiwania warto rozpocząć kilka miesięcy wcześniej, tak aby było odpowiednio dużo czasu na znalezienie wymarzonego fasonu i uszycie sukni.

Niby jaki powinien być zespół na przyjęciu weselnym?

panna młoda
Author: PHOTOGRAPHY_CHRIS
Source: http://www.flickr.com
Gdy słuchamy ulubionych piosenek we własnym domu pewnie nie przepadamy za bardzo za typowo weselnymi bitami. Jednakże jeśli już w gre wchodzi zabawa weselna, jest inaczej. Zatem nawet jeśli wolimy raczej na co dzień trochę bardziej ambitną muzę, tak czy siak nie możemy sądzić, że puszczenie choćby Leonarda Cohena na swoim weselu ma jakikolwiek sens.

Tort na ślub - czym trzeba kierować się w czasie jego wyboru?

tort
Author: Dan Cake
Source: Dan Cake
Tort ślubny to ogromnie ważny fragment całego wesela. W toku jego wyboru na pewno trzeba zwrócić uwagę na dwie najistotniejsze rzeczy - jego smak oraz wygląd. Dobrym pomysłem jest umówienie się na degustację kilku przeróżnych tortów, dzięki czemu łatwiej wybierzemy ten, jaki będzie nam pasować. Wybranie smaku tortu bez degustacji zdoła okazać się błędem, ponieważ nawet jeżeli zdecydujemy się na tort czekoladowy albo waniliowy zdoła się okazać, iż będzie on bez smaku, za słodki czy zbyt gorzki. Właśnie z tej przyczyny degustacja tortu ślubnego jest tak ważna. Dzięki temu odnajdziemy smak, który najbardziej będzie nam pasować.

Pages