uroczystość

Wesele też jest ważne. Dobre podpowiedzi od fachowców

ślub
Author: Jimmy Yao
Source: http://www.flickr.com
Przeważnie jest tak, iż większą uwagę przyciąga sam ślub, idealnie przybrany kościół, nowożeńcy drżącymi głosami powtarzający tekst przysięgi oraz wsunięcie na palce obrączek, które są widocznym znakiem ich miłości. Ale prawda jest również taka, że kiedy miną nerwy powiązane z przebiegiem tej niecodziennej ceremonii nadchodzi czas na zabawę, a co się z tym wiąże, należy wcześniej zatroszczyć się o właściwe miejsce.

Rzeczy, jakie możemy osobiście zrobić na nasze wesele? Czemu opłaca się czasami samemu zadbać o oryginalne dodatki albo zaproszenia?

drukarnia
Author: Drukarnia Kid
Organizacja swojego ślubu i imprezy weselnej to długi proces, jednak dający wiele satysfakcji z otrzymanego efektu. Na pewno najprościej byłoby zlecić jakiejś firmie wykonanie całości, natomiast częścią wspomnień związanych z tak wyjątkowym dniem, są także same przygotowania. Z tego powodu nie można pozwolić, żeby stres wziął nad tym wszystkim górę. Musimy podejść do tego tematu spokojnie oraz sprawić, że na długo zapamiętamy niesamowicie miłe i sam tak ważny moment ślubu jak i przygotowania. Dobrze zatem samemu zająć się zrobieniem niektórych rzeczy, miast zlecać je komuś innemu lub też nabywać gotowe w sklepach. Takie zrobione przez nas akcenty będą wyjątkowe oraz pozostaną w pamięci. Jakiego rodzaju rzeczy w związku z tym możemy zrobić sami?