Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Rzeczy, jakie możemy osobiście zrobić na nasze wesele? Czemu opłaca się czasami samemu zadbać o oryginalne dodatki albo zaproszenia?

Przygotowywanie własnego ślubu i wesela to długi proces, natomiast dający sporo satysfakcji z otrzymanego efektu. Z pewnością najłatwiej byłoby zlecić jakiejś firmie zrobienie całości, jednak częścią wspomnień wiążących się z tak wyjątkowym dniem, są także poprzedzające je przygotowania. Z tego powodu nie można pozwolić, żeby stres wziął nad tym wszystkim górę. Trzeba podejść do tego tematu spokojnie oraz sprawić, iż na długi czas zapamiętamy pozytywnie i sam tak ważny dzień ślubu i przygotowania. Dobrze zatem samemu zająć się wykonaniem części rzeczy, zamiast zlecać je komuś innemu lub też kupować gotowe w sklepach. Tego typu zrobione przez nas akcenty będą wyjątkowe oraz zostaną w pamięci. Jakiego rodzaju rzeczy zatem możemy zrobić sami?


Kartka okolicznościowa
Author: Parekh Cards
Source: http://www.flickr.com
Często zrobienie zaproszeń na ślub zlecamy profesjonalnej firmie, albo też nabywamy gotowe wzory w jakiejś hurtowni. Tymczasem w internecie można natrafić na coś co zwie się kreator zaproszeń - więcej na ten temat. Są to strony, za pomocą jakich możemy samemu, nie wychodząc z domu wykonać swoje zaproszenie. Dostępnych jest mnóstwo szablonów, wzorów, dodatków. Tak właściwie każde zaproszenie zrobione w ten sposób może być jedyne w swoim rodzaju. Program ten ułatwia nam wszystko tak, iż nie musimy przygotowywać każdego szczegółu sami, do tego jest tak łatwy w obsłudze, iż bez problemu da się pojąć mechanizm jego działania. Po skończonej pracy zlecamy wydrukowanie takich zaproszeń w ilości potrzebnej nam. Najlepiej aby była to drukarnia cyfrowa (więcej gdyż wtedy jakość druku będzie lepsza.


Oprócz zaproszeń osobiście także możemy zająć się wykonaniem małych prezentów dla gości. Będzie to miły akcent na naszym weselu. Pięknie będą się na przykład prezentowały domowe przetwory, albo miód w niewielkich, pięknie ozdobionych słoiczkach. Możemy też sami upiec jakieś smakowite ciasteczka, które zapakujemy pięknie w małe, wygodne pojemniczki. Coś takiego będzie wyglądało niesamowicie. Małe buteleczki z nalewką domowej roboty także się sprawdzą wspaniale. Nie muszą to być jakieś ogromne ilości, istotne aby goście mieli taką drobną pamiątkę z tak ważnej dla nas imprezy weselnej. Takie upominki można łatwo wykonać samemu i bez wątpienia będą one jedyne w swoim rodzaju, o wiele lepsze aniżeli takie kupowane w sklepach. To jedynie kilka pomysłów, które mogą sprawić, że nasze wesele (profesjonalne filmowanie wesel) będzie się w jakiś sposób odróżniało. Tak na dobrą sprawę możliwości jest jednak sporo i wszystko zależy od naszej pomysłowości oraz czasu, który można poświęcić na całość przygotowań.