przyjęcie

Czym kierować się przy wyborze sali czy restauracji na różne okazje? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę?

oświetlona restauracja nocą
Author: Bex Walton
Source: http://www.flickr.com
Planujemy jakieś ważne wydarzenie i nie chcielibyśmy robić przyjęcia w domu, jedynie zorganizować coś w restauracji. Jak zwykle przy tej okazji mamy dylemat, jakie miejsce wybrać? Czym kierować się wybierając taki lokal?. Z reguły poszukiwania zaczynamy gdzieś blisko nas, jest to spowodowane tym, aby każdy z gości mógł spokojnie dojechać.

Na te imprezy gości trzeba zaprosić, dokonaj tego w ładnej formie, kupując gustowne zaproszenia

ślub
Author: Rob124
Source: http://www.flickr.com
Pewne uroczystości bywają celebrowane podczas urządzanych imprez oraz zabaw. Ceremonie ślubne celebruje się w czasie przyjęć ślubnych i hucznych wesel. Przy okolicznościach jubileuszowych organizuje się mniejsze imprezy, nierzadko z przyjęciem przy stole, a nieraz także z tańcami. Ochoczo urządza się także imieniny i urodziny. Te ostatnie wyprawia się przede wszystkim małym dzieciakom, jak również potem przy okrągłych urodzinach.

Niezwykłe propozycje biżuterii

artystyczna biżuteria na każdą okazję
Author: Carl Feldman
Source: http://www.flickr.com
Ilość biżuterii potrafi dziś silnie przyprawiać o ból głowy. Sprawa wybrania choćby naszyjnika do sukienki jest czasem wyzwaniem nawet i dla kobiet nieprzeciętnie znających się na biżuterii. Zamiast inwestować w biżuterię firmową lepiej zazwyczaj kupić niezwykłą biżuterię robioną ręcznie przez niezwykłych artystów.

Niby jaki powinien być zespół na przyjęciu weselnym?

panna młoda
Author: PHOTOGRAPHY_CHRIS
Source: http://www.flickr.com
Gdy słuchamy ulubionych piosenek w swoim domu zapewne nie przepadamy zbytnio za typowo weselnymi bitami. Jednakowoż jeśli już w gre akurat wchodzi przyjęcie weselne, jest inaczej. A więc nawet jeżeli wolimy raczej na co dzień trochę ambitniejszą muzę, tak czy siak nie powinniśmy myśleć, że puszczenie choćby Asafa Avadina na własnym weselu ma jakikolwiek sens.