lokal

Najbardziej znane restauracje we Wrocławiu, zdaniem internautów.

Myszka komputerowa
Author: markus spiske
Source: http://www.flickr.com
Znacznie częściej niż w przeszłości w Internecie pojawiają się zestawienia na bazie których można wytypować przeróżne interesujące miejsca. Użytkownicy sieci polecają głównie te punkty, z których korzysta się najczęściej. Są to sklepy, restauracja, kluby muzyczne, lub galerie sztuki. Zazwyczaj na portalach odnoszących się do określonego miasta można wyszukać sporo wiadomości w tym obszarze tematycznym.

Czym kierować się przy wyborze sali czy restauracji na różne okazje? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę?

oświetlona restauracja nocą
Author: Bex Walton
Source: http://www.flickr.com
Planujemy zorganizować ważne wydarzenie i nie chcielibyśmy robić przyjęcia w domu, tylko zorganizować coś w lokalu. Jak zwykle przy tej okazji mamy dylemat, jakie miejsce wybrać? Czym kierować się wybierając taki lokal?. Zazwyczaj poszukiwania rozpoczynamy w naszej okolicy, jest to spowodowane tym, aby wszyscy goście mogli bez problemu dojechać.

Mural, kontra artystyczne ryswoanie ścian - czyli, jaak rzecz łączy jedno wraz z drugim

malowidło - pieniądze
Author: Richard Grandmorin
Source: http://www.flickr.com
Co to jest mural? Jaki jest cel jego powstawania? A artystyczne rysowanie ścian? Czym odróżnia się od murala? Czy ogólnie jest jakiegoś typu różnica między nimi? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez problemu wynajdziesz w środku naszego nowego artykułu!