kwalifikacje

Wybierz się na szkolenie i podnieś swoje kompetencje w oczach przełożonych

szkolenie
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com
Współczesny, bardzo surowy dla młodych ludzi, rynek pracy, nie pozostawia złudzeń, iż największe szanse na interesującą i dobrze opłacaną pracę, posiadają osoby utalentowane, dysponujące wieloma praktycznymi umiejętności oraz z chęcią rozszerzające swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych kursach.

Nauka w liceum – zasady rekrutacji oraz oferta edukacyjna najlepszych liceów pracujących we Wrocławiu

uczniowie w togach i czapkach
Author: iStockphoto.com
Source: iStockphoto.com
Edukacja ma współcześnie bardzo duże znaczenie, gdyż może otworzyć drzwi do wielkiej kariery i zagwarantować wymarzony sukces zawodowy. Nie można się więc dziwić, że dużo więcej osób skupia się na wyborze stosownej szkoły, ponieważ jej poziom wpływa na przyszłe wyniki w nauce.

Dlaczego opłaca się postawić na internetowe korepetycje

Książki
Author: Sarah Sammis
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszym świecie powszechnego dostępu do komputerów coraz więcej operacji, które wykonujemy każdego dnia możemy dokonać za pomocą wirtualnej przestrzeni. Online możemy bowiem robić zakupy, dokonywać przelewów, czytać książki, ale także rozmawiać z innymi, pracować czy uczyć się.

Czy nauczyciele powinni brać udział w szkoleniach dokształcających?

zadowolona uczestniczka szkolenia dla nauczycieli
Author: Moose
Source: http://www.moose.pl
W dzisiejszych czasach coraz częściej słyszy się o permanentnym kształceniu. Oznacza to, że trzeba stale zdobywać nowy zasób wiedzy, aby móc dalej pozostać atrakcyjnym na rynku pracy. Dotyczy to bardzo licznych dziedzin. Jedną z nich będą także nauczyciele.