kwalifikacje

Wybierz się na szkolenie i podnieś swoje kompetencje w oczach przełożonych

szkolenie
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejszy, bardzo rygorystyczny dla młodych ludzi, rynek pracy, nie daje złudzeń, iż największe szanse na interesującą i dobrze opłacaną pracę, posiadają osoby błyskotliwe, dysponujące wieloma praktycznymi umiejętności oraz z chęcią poszerzające własne kwalifikacje poprzez udział w wielorakich szkoleniach.

Czy nauczyciele powinni brać udział w szkoleniach dokształcających?

zadowolona uczestniczka szkolenia dla nauczycieli
Author: Moose
Source: http://www.moose.pl
Współcześnie coraz częściej usłyszeć można o ustawicznym dokształcaniu się. Oznacza to, iż należy ciągle zdobywać nowy zasób wiedzy, aby być w stanie w dalszym ciągu pozostawać konkurencyjnym na rynku pracy. Dotyczy to bardzo wielu dziedzin. Pewną z nich są też pedagodzy.

Nauka w liceum – zasady rekrutacji oraz oferta edukacyjna najlepszych liceów pracujących we Wrocławiu

uczniowie w togach i czapkach
Author: iStockphoto.com
Source: iStockphoto.com
Edukacja ma współcześnie rzeczywiście ogromne znaczenie, ponieważ może otworzyć drzwi do wielkiej kariery i zapewnić upragniony sukces zawodowy. Nie można się w związku z tym dziwić, że coraz więcej osób skupia się na wyborze najlepszej szkoły, gdyż jej poziom oddziałuje na późniejsze wyniki w nauce.

Dlaczego opłaca się postawić na internetowe korepetycje

Książki
Author: Sarah Sammis
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszej rzeczywistości rozległego dostępu do internetu coraz więcej operacji, które realizujemy każdego dnia możemy dokonać za pomocą wirtualnej przestrzeni. W sieci możemy bowiem realizować zakupy, przygotowywać przelewy, oglądać filmy, ale również rozmawiać z innymi, pracować czy uczyć się.