studia

Jeżeli nie chcemy iść na studia szkoły policealne Wrocław nam zaprezentuje

Biznesmeni przy komputerach
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy marzy o tym, aby chodzić na studia, a niektórzy po prostu nie okazują się być przekonani, co ostatecznie pragną studiować. Na szczęście jest rozwiązanie, które pomoże im się dalej kształcić, zdobywać wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, zyskując równocześnie czas na rzetelne przeanalizowanie, czy studia będą dla nich odpowiednim miejscem.

Jak wychowankowie ostatnich klas liceum uczą się do egzaminu maturalnego

nauka
Source: http://www.sxc.hu/
Matura jest bodajże najważniejszym egzaminem w życiu. Każdy abiturient może przystąpić powtórnie do matury, ale na następny termin trzeba czekać, co znacząco utrudnia dostanie się na upragnione studia. Dlatego wielu przedstawicieli młodzieży decyduje się na powtórzenie swojej wiedzy np. na korkach. Oczywiście są również inne metody, dzięki którym absolwent technikum jest w stanie podnieść choć trochę wynik egzaminu maturalnego.

Kompletna nowość w edukacji – analiza danych Big Data. Kto wybierze te studia?

analiza danych
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Wraz z dynamicznym rozkwitem nowych technologii, mediów, branży IT, nadszedł czas na przechowywanie ogromnej ilości danych oraz mądre zarządzanie bazami danych. Powstały nowe kierunki kształcenia, pionierskie w tej dziedzinie a także powstają liczne miejsca pracy w korporacjach, bazujące na zbieraniu, umiejętnym analizowaniu i przechowywaniu danych.

Zdobądź wykształcenie po ukończeniu liceum wybierając kursy bądź dwuletnie studium na wybranych kierunkach

absolwenci w czapkach
Source: www.morguefile.com
Jeżeli nie mieliśmy możliwości iść na studia po ukończeniu szkoły średniej, istnieją miejsca, gdzie można zdobyć zawód po kilku latach nauki. Szkoły policealne są doskonałą alternatywą dla ludzi, którzy rezygnują z uczelni wyższych, ale pragną zdobyć umiejętności w wybranym zawodzie.

Pages