studia

Nauka dla wszystkich - innowacyjne kierunki studiów, które są odpowiedzią na wymagania współczesnego społeczeństwa

terapia pedagogiczna Wrocław
Author: EaglebrookSchool
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością każdy dobrze zdaje sobie sprawę z tego, iż na naukę nigdy nie jest zbyt późno. Dobitnie zaświadczają o tym nie tylko cieszące się ogromną popularnością uniwersytety trzeciego wieku oraz rozliczne studia podyplomowe.

Jak wychowankowie ostatnich klas liceum uczą się do egzaminu maturalnego

nauka
Source: http://www.sxc.hu/
Matura bywa bodajże najistotniejszym sprawdzianem w życiu. Każdy abiturient będzie w stanie przystąpić powtórnie do matury, ale na następny termin należy czekać, co znacząco komplikuje dostanie się na upragnione studia. Z tej też przyczyny wielu reprezentantów młodzieży decyduje się na rozszerzenie swojej wiedzy np. na korepetycjach. Oczywiście istnieją także inne sposoby, dzięki którym maturzysta jest w stanie podnieść choć odrobinę wynik matury.

Najmodniejsze kierunki studiów dziś to informatyka , a także logistyka

na uczelni
Author: OhioStateEngineering
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach coraz kłopotliwiej jest wyszukać stałą i dobrze płatną pracę. Na rynku pojawia się wiele osób po sfinalizowanych studiach, toteż wykształcenie nie jest już najważniejszą sprawą.

Jeżeli nie chcemy iść na studia szkoły policealne Wrocław nam zaprezentuje

Biznesmeni przy komputerach
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy myśli o tym, aby iść na uczelnię, a niektórzy po prostu nie będą przeświadczeni, co konkretnie chcą studiować. Na szczęście okazuje się być rozwiązanie, które pomoże im się dalej kształcić, uzyskiwać wiedzę teoretyczną i praktyczną, zyskując jednocześnie czas na dokładne przeanalizowanie, czy studia są dla nich odpowiednim miejscem.

Kompletna nowość w edukacji – analiza danych Big Data. Kto wybierze te studia?

analiza danych
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Wraz z dynamicznym rozkwitem nowych technologii, mediów, branży IT, nadszedł czas na przechowywanie ogromnej ilości danych oraz mądre zarządzanie bazami danych. Powstały nowe kierunki kształcenia, pionierskie w tej dziedzinie a także powstają liczne miejsca pracy w korporacjach, bazujące na zbieraniu, umiejętnym analizowaniu i przechowywaniu danych.

Pages