Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Swoja książka: jak ją opublikować, nie tracąc majątku?

Od pomysłu na stworzenie książki wiedzie daleka droga do momentu, w którym może być ona wydana. By mogła ona odnieść sukces, powinna być nie tylko dobrze napisana, ale także dobrze wydrukowana.


Wydanie własnej książki jest obecnie realne bez pośrednictwa specjalistycznej firmy. Sporo wydawnictw niechętnie decyduje się na to, by wydać książki młodych, mało znanych autorów. Musi ona być rzeczywiście ciekawa, aby wydawnictwo zechciało inwestować jakąś kwotę pieniędzy początkowo na jej wydruk, a następnie na jej wypromowanie na rynku - czytaj więcej . Dzisiaj mamy możliwość wydrukować książkę pomijając pośrednictwo wydawnictwa. Funkcjonujące na rynku drukarnie cyfrowe są w stanie zaoferować tani druk książek nawet początkującym autorom. Tani druk (sprawdź producenta drukarek do sitodruku) książek pozwala na wydanie książki w wymarzonej ilości egzemplarzy. Oczywiście za jej druk będziemy musieli zapłacić sami. To także na nas, jako autorachbędzie spadał cały proces powiązany z jej sprzedażą. Ale napisanej i samodzielnie wydrukowanej książki wcale nie musimy sprzedać, możemy jej egzemplarze porozdawać w kręgu znajomych, czy przyjaciół.
książki w niskich cenach
Author: Matthew
Source: http://www.flickr.com


Wydana własnym nakładem książka będzie mogła otrzymać w drukarni numer ISBN. Z takim numerem ma ona szansę trafić do oficjalnego obiegu wydawniczego. Cena drukowania zależy mimo wszystko od liczby egzemplarzy. Ich będzie ich mniej, tym za drukowanie własnej książki jej autor będzie zwykle płacił zapłacić. Dla drukarni nie będzie miało znaczenia, czy chcemy wydrukować powieść, czy tomik poezji. Na dane życzenia klientów jej pracownicy zajmą się nawet modernizowaniem projektu okładki. W ramach standardowej usługi można liczyć na projekt graficzny i topograficzny oraz na doskonale zrealizowaną korektę. Nakład może być zależny od tego, jakie mamy fundusze, autorowi zostaje jedynie wybranie rodzaju druku. Do wyboru mamy wydruk bądź cyfrowy. Oba odznaczają się nieco odmiennymi parametrami.


Drukowanie pierwszej książki to dla wielu osób prawdziwe marzenie. Warto wiedzieć, że może one naprawdę się spełnić. Trzeba jedynie postawić na naprawdętani druk książek, który obecnie jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. Wyszukanie drukarni wykonującej tani druk naprawdę nie jest trudne. Pod warunkiem, że się do tego przyłożymy.