Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Propozycje na upominek ślubny

Idziecie na ślub i nie macie pomysłu na prezent dla pary młodej? Mamy dla was kilka sugestii, które ochronią was od bólu głowy w trakcie wybierania prezentu ślubnego. Najczęstsze rozwiązania wykorzystywane przez młodą parę a także gości weselnych to: podarki przyjmowane w formie gotówki. Podarujcie sumę na jaką was stać po czym kupcie kartkę z życzeniami dla młodej pary. Dopiszcie parę słów, sygnujcie kartkę i gotowe.
Listę upominków weselnych kreuje para młoda. Młodzi wymyślają prezenty i przekazują spis weselnikom. Następną alternatywą będzie podarunek niespodzianka. Tu zaczynają się schody dla weselników. Przede wszystkim musicie przemyśleć jaką maksymalnie sumę poświęcicie na podarek ślubny. Zachodzi też niebezpieczeństwo, że kupicie podobny upominek do tego co nabędą inni zaproszeni uczestnicy. Jeszcze ogromniejszy będziecie mieć kłopot jeśli nie znacie dobrze pary młodej. Możecie nie trafić w smak albo zakupić podarek ślubny, jaki nie będzie potrzebny. Pod spodem znajdziecie parę pomysłów na trafiony prezent ślubny.Propozycja na podarunek nr 1 - serwis obiadowy na 12 osób, upominek ponadczasowy oraz przydatny najczęściej na lata (zerknij na różne propozycje). Drugim naszym pomysłem na podarunek ślubny będzie godziwy alkohol. Podarek będzie nadzwyczaj bezpieczny, bo trunek jest prezentem uniwersalnym. Butelkę dobrego trunku najczęściej pijemy w towarzystwie przeto chętnych do spróbowania napitku
serwis
Author: Porcelana „Chodzież”
Source: Porcelana „Chodzież”
jest wielu. Co więcej jeżeli młoda para dostanie parę flaszek to również nic złego .


Alkohol jest też wygodnym upominkiem, bo można go przekazać dalej jako kolejny prezent. Z alkoholi rekomendujemy wina. Ostatnią naszą propozycją jest mebel dekoracyjny czy obraz. Jeśli trochę lepiej znacie młodą parę możecie ich wyekwipować w niewielki mebel dekoracyjny. Względnie uniwersalny jest obraz. Krajobrazy i martwa natura winny pasować do większości wnętrz. Rozważcie także wazon do salonu. Miejcie na względzie, iż upominek ślubny musi być w miarę uniwersalny bo każdy ma inny smak. Dobierzcie prezent do wystroju wnętrza nowego domu pary młodej.

Jeśli jednak nic nie przychodzi wam do głowy to nie zakupujcie nic na siłę. Lepiej jest darować gotówkę, którą młoda para wyda na swoje potrzeby.