Prezenty dla 4 latka

Co kupować na upominek dla 4 latka? Tym razem kilka sugestii prezentowych dla maluchów 4 lat.


W owym wieku dzieciaki przeważnie wiedzą co chcą, jednak w dalszym ciągu uważam, iż jest jeszcze co niemiara przedmiotów do odkrycia.


Możliwe, iż 4 latek doskonale wie, że marzy o drugim samochodziku, jednakże można pokusić się o coś innego czy oprócz drobnostki z ukochanym bohaterem dać coś absolutnie nowego. Mogą to być np. drewniane klocki Goki lub tzw. nawlekanki. Ćwiczymy paluszki, a więc nawlekamy, mocujemy itp. Jest mnóstwo tychże zabawek, są domki, gdzie doczepia się kwiatek, są drzewa, gdzie doczepia się ptaki, są kwiaty, są samochody. Tu wariactwo na całego. Na pewno bombowe do treningu paluszków, nauki wiązania i przyjemnej zabawy.


pokój dziecięcy
Author: MUUNTO
Source: MUUNTO


Układanki magnetyczne to zabawka, jaka może być obecna już od drugich urodzin, ale taki czterolatek całkowicie inaczej będzie się tym zajmować. Obecnie zaciekawią go plansze ze deseniami co jak ułożyć, a nie tylko zwyczajne przyczepianie. Dla malutkich oraz większych kreślarzy polecam drobne zabawki, które szlifują malunki. Rysowanie a także zmazywanie, różne poradniki, jak coś nakreślać krok po kroczku. Nieduże przedmioty, jakie mogą wyciągnąć na długo.

Jeśli zaabsorbował Cię prezentowany artykuł, kliknij bez wahania tutaj, ponieważ ta witryna na pewno też jest godna polecenia.

Pięć lat to ten czarodziejski wiek, w którym zaczyna się przystępność wielu rozrywek. Dla czterolatka jest ich istotnie wiele. Mogą być w wyższym stopniu zręcznościowe powiązane z oswajaniem się z sześcianem.
Pięciolatek spokojnie poradzi sobie z większymi puzzlami, może jeszcze nie 1000 elementów, lecz na pewno więcej aniżeli 15 szt.. Świetną zabawką dla czterolatka może okazać się także jeździk retro - nie ma nic bardziej odjazdowego - sam zobacz klikając tu: