Pomysły na prezenty dla panów

Rocznica urodzin, Imieniny, a może dzień chłopaka? Nieważne jaka to uroczystość. Prawda jest taka, że kupno upominku dla płci męskiej to koszmar. Perfumy, książka czy krawat? A może kupon na zakupy bądź praktyczny sprzęt domowy?Przed kłopotem wyboru prezentu stawia nas życie tuż przed urodzinami, imieninami i pozostałymi jubileuszami, a szczególnie przed świętami - w ciągu zakupowej gorączki w grudniu. Posiadamy świadomość, że odpowiednio dopasowany podarunek uczyni obdarowanemu mnóstwo radości, a nietrafiony - wprawi w wstyd (również obdarowującego). Jakie prezenty są mile widziane?
portfel
Author: Stocard
Source: http://www.flickr.com
Pierwszym z nich mogą być portfele Pierre Cardin, które są połączeniem praktyczności i wytworności. Dzięki wyeksploatowaniu szlachetnego materiału w stonowanym kolorze portfele Pierre Cardinustanawiają niezwykle wykwintny dodatek - . Portfele Pierre Cardin toszczególnie różnorodność kształtów, bogactwo kolorów i odcieni, i dodatkowo niestandardowe wyraziste dodatki. Istotną cechą tych portfelibędzie też bardzo przemyślana praktyczność dostosowana w podobny sposób dla minimalistów, dla których portfel to wyłącznie 'pojemnik' na pieniądze, jak też dla jednostek szczególnie trudnych, dla których portfel to niemal mała torebka lub saszetka, w którym musi się zmieścić kilkanaście kart kredytowych, dowód rejestracyjny, rachunki także wyciągi z kart kredytowych albo zdjęcie ukochanej osoby.

więcej informacji
Author: Krenig
Source: Krenig
Osiągalne modele Pierre Cardin odznaczają się niezwykle ciekawym wyglądem i dużą funkcjonalnością. Inną ofertą na prezent mogą być aktówki męskie. Jest to wyjście, które przyzwoli na szybką organizację w każdej chwili. W większym stopniu poręczne niż teczki, dlatego też częściej są użytkowane w ciągu dnia w firmie. Aktówki męskie pozwalają na przenoszenie dokumentów czy notatek w porządku . Aktówki męskiewyposażone są dodatkowo w pozycję na długopis, karty kredytowe lub wizytówki, dzięki czemu zawsze można mieć je blisko.
Wynalezienie prezentu, który sprawi komuś prawdziwą radość, nie jest banalnym zadaniem. Pamiętajmy więc o trzech normach. Pierwsza z nich związana jest z zaskoczeniem: dobry podarek to taki, który jest niespodzianką. Druga sprawa dotyczy wiedzy: aby sprawić komuś odpowiedni podarunek, powinno się znać jego preferencje i zainteresowania. Trzecia reguła związana jest z fantazjowaniami: wspaniały prezent jest odzwierciedleniem naszych pragnień dodatkowo marzeń, na których spełnienie sami byśmy bodajże się nie odważyli. I pamiętajmy, że nie istotna jest cena, ale istotaupominku.