Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Polskie morze - idealne lokalizacje na wakacje

W dzisiejszych czasach świat stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie udać się na wyprawę na drugi jej kraniec, bez przymusu oszczędzania na to przez całe lata. Niedrogie linie lotnicze nas rozleniwiają, południowoeuropejskie plaże są na wyciągnięcie reki, w ciągu kilku godzin można się tam dostać, w kwocie kilkuset złotych. Jednak nie każdy chce latać samolotem, nie każdy także lubi skwar i ciepłą wodę w morzu. Mimo tych wszystkich profitów, wciąż tabuny Polaków wyprawiają się co roku nad nasze morze. Na czym polega jego fenomen?

pokój hotelowy nad morzem
Author: Greenland Travel
Source: http://www.flickr.com
Zwróćmy uwagę na zakwaterowanie - proponowane przez Międzyzdroje, Juratę czy Dąbki noclegi, są na najwyższym poziomie. Możemy zarezerwować sobie łóżko przez internet, wpłacić zaliczkę i mieć gwarancję, że będziemy mieli gdzie nocować. Dodatkowo, są to zazwyczaj hotele znajdujące się niezwykle blisko plaży, z tego powodu nie musimy obawiać się codziennych, półgodzinnych spacerów nad wodę. A jeżeli o plażach już mówimy - ich stan poprawił się znacznie przez minione dziesięć lat. Nie są już zaniedbane, swoim standardem nie odbiegają od tych włoskich czy hiszpańskich. Temperatura w morzu jest z kolei cudowna - nigdzie indziej, przy tak fantastycznej pogodzie, nie dostajemy przy okazji takich wrażeń. Chłodna bryza koi nasze ciała, chroniąc od gorąca, człowiek naprawdę czuje, że jest nad morzem - jestem bardzo zadowolona z noclegów w Dąbkach.Aranżujesz wypad na polskie plaże? Nic łatwiejszego! Pierw wybierz miejscowość i znajdź tam pensjonat, wpisując do przeglądarki właściwą frazę, np. "Dąbki noclegi" - miejmy na uwadze, im prędzej zarezerwujemy pokój, tym mniej za niego zapłacimy (opcje związane z nocowaniem). Następnie należy wybrać sposób podróży. Można pojechać tam swoim samochodem, pociągiem lub prywatnym autokarem. W zależności od dystansu od naszego kurortu docelowego, każda sprawdzi się inaczej. Jeśli wybieramy się z południowych terenów kraju, może dobrze by było wziąć samochód (Aukcje pojazdów powypadkowych USA) i po drodze poświęcić jeden dzień na odwiedzenie, np. Bydgoszczy? Wtenczas podróż nie będzie nam się tak ciągnąć.

Bałtyk
Author: mariaaantonina
Source: http://www.flickr.com
Jednak jakąkolwiek opcję wybierzemy, każda będzie świetna, bowiem istnieje mnóstwo połączeń z większości miast, prowadzących nad polskie morze. Jeżeli jako miejsce przeznaczenia typujemy Dąbki noclegi nie sprawią nam problemu. Internet nas w tym wyręczy, nie będziemy nawet potrzebowali wykonać telefonu. Dojazd jest bardzo korzystny z każdego miejsca. Ale najistotniejsza jest atmosfera - nad Bałtykiem każdy wie, że jest nad morzem.