Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Plusy i minusy reflektorów typu angel eyes, kiedy ich montaż jest opłacalny

Każdy pojazd wyposażony jest w montowane seryjnie reflektory. Inżynierowie najczęściej, bo nie jest to niestety reguła, zaprojektowali je w taki sposób, aby przy zastosowaniu dobrych żarówek mogły właściwe oświetlać drogę. Poza tym lampy, zwłaszcza z przodu, są spójną częścią karoserii samochodu. Lecz niektórzy z kierowców nie będą do końca usatysfakcjonowani ze swoich lamp i zaczynają eksperymentować. Niektórzy idą z tymi eksperymentami trochę zbyt daleko, bo przykładowo montują reflektory, jakie nie spełniają warunków technicznych.
samochód
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Samochody takie często nie przechodzą obowiązkowych badań technicznych, a przy policyjnej kontroli kierowca może stracić dokumenty auta. Inni będą się jedynie ograniczać do zamontowania lamp soczewkowych z ringami, które mogą nadać pojazdowi bardziej sportowego, zadziornego wyglądu. Tego typu lampy popularnie nazywane angel eyes cieszą się dużą popularnością pośród osób lubiących tuning, dostępne są do wielu modeli pojazdów, w tym również tych nieco starszych.




Na naszym rynku swoje produkty oferuje kilka firm sprzedających vectra angel eyes - sprawdź Vectra angel eyes. Lampy te mają swoich gorących zwolenników, ale też co pewien czas będą się pojawiać jakieś gorsze opinie na ich temat. Z pewnością wszystkie dostępne w naszych sklepach prelude angel eyes mają homologację europejską, więc można je legalnie stosować w swoich samochodach, bez niebezpieczeństwa,
samochód
Author: bertknot
Source: http://www.flickr.com
że w przypadku kontroli policyjnej będą jakieś problemy z tego tytułu - czy do prelude kupię lampy angel eyes. Lampy te wykorzystują typowe żarówki drogowe i nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów czy konieczności podłączania jakiś układów.

W zasadzie ich zamontowanie będzie się ograniczać do wyjęcia starych reflektorów, wstawienia nowych i podłączenia przewodów zasilania. O ile pod kątem funkcjonalności i świecenia opinie użytkowników są różne, o tyle niewątpliwym ich atutem jest wygląd. Świecące nocą jasne pierścienie każdemu samochodowi nadadzą agresywnego charakteru, jeżeli oprócz tego wraz z zamianą lamp będą szły jakieś inne prace przy tuningu, to można będzie uzyskać rzeczywiście oryginalną stylistykę.