Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Plusy i minusy reflektorów typu angel eyes, kiedy ich montaż jest opłacalny

Każdy pojazd wyposażony jest w montowane seryjnie reflektory. Inżynierowie najczęściej, bo nie jest to niestety reguła, zaprojektowali je w taki sposób, aby przy zastosowaniu dobrych żarówek mogły właściwe oświetlać drogę. Poza tym lampy, zwłaszcza z przodu, są spójną częścią karoserii samochodu. Lecz niektórzy z kierowców nie będą do końca usatysfakcjonowani ze swoich lamp i zaczynają eksperymentować. Niektórzy idą z tymi eksperymentami trochę zbyt daleko, bo przykładowo montują reflektory, jakie nie spełniają warunków technicznych.
samochód
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Samochody takie często nie przechodzą obowiązkowych badań technicznych, a przy policyjnej kontroli kierowca może stracić dokumenty auta. Inni będą się jedynie ograniczać do zamontowania lamp soczewkowych z ringami, które mogą nadać pojazdowi bardziej sportowego, zadziornego wyglądu. Tego typu lampy popularnie nazywane angel eyes cieszą się dużą popularnością pośród osób lubiących tuning, dostępne są do wielu modeli pojazdów, w tym również tych nieco starszych.
Na naszym rynku swoje produkty oferuje kilka firm sprzedających vectra angel eyes - sprawdź Vectra angel eyes. Lampy te mają swoich gorących zwolenników, ale też co pewien czas będą się pojawiać jakieś gorsze opinie na ich temat.

Niesamowicie interesujący artykuł, nieprawdaż? Zobacz również pozostałe posty, ponieważ w tamtym miejscu nasza strona (http://lontex.pl/oskp/dabrowa-gornicza) jest nie mniej wciągająca i pochłonie Cię bez reszty.

Z pewnością wszystkie dostępne w naszych sklepach prelude angel eyes mają homologację europejską, więc można je legalnie stosować w swoich samochodach, bez niebezpieczeństwa,
samochód
Author: bertknot
Source: http://www.flickr.com
że w przypadku kontroli policyjnej będą jakieś problemy z tego tytułu - czy do prelude kupię lampy angel eyes. Lampy te wykorzystują typowe żarówki drogowe i nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów czy konieczności podłączania jakiś układów.

W zasadzie ich zamontowanie będzie się ograniczać do wyjęcia starych reflektorów, wstawienia nowych i podłączenia przewodów zasilania. O ile pod kątem funkcjonalności i świecenia opinie użytkowników są różne, o tyle niewątpliwym ich atutem jest wygląd. Świecące nocą jasne pierścienie każdemu samochodowi nadadzą agresywnego charakteru, jeżeli oprócz tego wraz z zamianą lamp będą szły jakieś inne prace przy tuningu, to można będzie uzyskać rzeczywiście oryginalną stylistykę.