Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Pinsy - interesująca pamiątka i idealny sposób na promocję!

Kolorowe przypinki do ubrań to doskonały pomysł dla właścicieli firm, którzy chcą podarować swoim podwładnym ciekawy drobiazg. Mały znaczek wpięty w klapę marynarki lub kieszeń koszuli|Nieduża plakietka przypięta do klapy marynarki lub kieszeni koszuli będzie nie tylko miłym akcentem, który sprawi dobre wrażenie na klientach i kontrahentach danego przedsiębiorstwa, ale także zmieni sposób jej postrzegania przez samych pracowników.

Znak firmy w formie delikatnej przypinki może się także okazać przyjemną niespodzianką dla samych klientów. Tradycyjne gadżety firmowe, takie jak zapalniczki, smyczki, kubeczki czy czapeczki często później zostają włożone do szaf czy pudeł i całkowicie zapomniane. Bywa również tak, że ludzie od razu pozbywają się niepotrzebnych gadżetów reklamowych, które wzięli tylko z grzeczności.
doświadczony producent ze stolicy
Author: Enterprise Minnesota
Source: http://www.flickr.com
Nieduża, perfekcyjnie wykonana przypinka, która na dodatek będzie zachwycała intrygującym designem z pewnością nie podzieli losu bawełnianego t-shirtu, plastikowego długopisu czy kolejnej smyczy. Klient zadowolony z usług przedsiębiorstwa i mile zaskoczony formą upominku być może wepnie plakietkę do swego plecaka, robiąc w ten sposób najlepszą reklamę oferowanych usług lub - jeszcze więcej - produktów. Pinsy są również wspaniałym pomysłem dla instytucji zarządzających miastami, miasteczkami, regionami geograficznymi lub atrakcjami turystycznymi - zobacz pinsy tworzone przez producewnta. W budżetach samorządów zawsze znajduje się jakaś pula funduszy przeznaczona na propagację danego miejsca. Tymczasem jedną z efektywniejszych metod promocji jakiegokolwiek przedmiotu jest oczywiście ofiarowanie symbolicznego, ale zapadającego w pamięć prezentu. Przypinka doskonale się do tego nadaje.Każdy człowiek odwiedzający dane miejsce z radością przywiezie do domu suwenir w postaci przypinki z herbem miasta lub z widokiem miejskiej dominanty. Pasjonaci wycieczek często zbierają przypinki z odwiedzonych miejsc i umieszczają je na plecakach czy torbach, by móc pochwalić się przebytą trasą. Instytucjom, które chciałyby zamówić pinsy (pinsy w atrakcyjnej cenie) producent może zaoferować wiele różnych rodzajów: metalowe, pokryte żywicą bądź akrylem, tłoczone.