Pięknie zdobione ręczniki

Haft to jedna z najbardziej trwałych procedur uwieczniania wzoru na dowolnej powierzchni materiałowej. Nawet najlepsza i najbardziej dokładna krawcowa nie ma możliwości wykonać haftu tak precyzyjnie jak maszyna.


Haft komputerowy to technika wykonywania projektów wyszywanych na materiałach i odzieży z użyciem specjalistycznych nitek. Konsumenci lubią ten sposób znakowania z powodu najlepszej solidności, również niezmienności - zobacz więcej.


Haft maszynowy można zaliczyć do jednej z bardzo ekskluzywnych metod dekoracji tekstyliów. W trakcie wyszywania maszynowego pozyskujemy ciekawy wizerunek dowolnego projektu, oraz wytrzymałość ornamentu. W przeciwieństwie do pozostałych strategii nanoszenia grafiki na materiał, jest wytrzymały na czyszczenie, ścieranie i prasowanie, nie płowieje, nie kruszy się i wygląda estetycznie nawet po długim czasie eksploatacji.


Cudownie ozdabiana pościel, czy jesteśmy tutaj z haftem na zamówienie może okazać się udanym prezentem imieninowym, czy ślubnym - (link do artykułu). Jednakże najwięcej ręcznik - odnośnik do serwisuów, szlafroków i pościeli z wyszywankami stosowanych jest w dobrych hotelach i obiektach spa. Z reguły są to produkty niezwykle mocne, wytworne, a ponadto upiększone haftem są wizytówką placówki.


haft komputerowy
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com


Haft maszynowy bardzo dobrze nadaje się szczególnie do oznaczenia konfekcji roboczej, czy też różnych reklamowych wyrobów tekstylnych. Hafty na konfekcji, czapkach, lub torbach, to również świetny sposób na skuteczną promocję.
Odpowiednio przewidziane zdobienie reklamowe odzieży to przemyślane postępowanie marketingowe. Pozwala trwale budować świadomość marki pośród ewentualnych nabywców.