Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Patrz na świat i wyszukuj szczęście

Zgłębianie języków obcych, odblokowuje nas najróżniejsze kraje i daje dziesiątki szans, ale również radość.


Nie da się ukryć, że w obecnych czasach, inne języki stają się bRAMą na świat.


Mamy szansę porozumieć się z ludźmi z odmiennych krajów i zobaczyć, że nie cali jesteśmy tacy sami.


Zaś dzięki najróżniejszym kulturom twoje istnienie, może stać się pełne barw, przyjaźni i doświadczeń, o jakich nawet tobie się nie marzyło.


komputer
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com
Na pewno, inny język powiększa również nasze nadzieje na rynku pracy, jednocześnie w naszym jak i w obcym państwie. Dzięki dogadywaniu się różnymi językami, mamy okaję na międzynarodowe staże, wolontariaty i projekty, które mogą być pomysłem na życie. A kiedy już ładnie znamy inny język, to odblokowuje się również przed nami więcej książek, filmów i piosenek.

Ten artykuł posiada niesamowicie ciekawą treść, lecz odwiedź serwis www (https://www.tuv.com/poland/pl/certyfikacja-kot%C5%82%C3%B3w-i-zbiornik%C3%B3w-ci%C5%9Bnieniowych-%28asme%29-spawalnictwa-%28aws%29-i-przemys%C5%82u-naftowego-%28api%29.html), który ma podobne informacje. Także na pewno będą bardzo interesujące.

A może odważysz się i przetłumaczysz mail do twojego ulubionego pisarza?


Niekiedy bywa tak, że język, samoistnie nas w sobie zauroczy, bo gdy posłyszymy nagle dźwięk włoskiego czy portugalskiego, pragniemy pójść za nim dalej. Jasne jest, że języki dają ci też wolność i relaks. Gdy podróżujesz, możesz rozmawiać z lokalnymi mieszkańcami i dzięki temu smakować lepiej istnienie, które okazuje się bardziej pokręcone, aniżeli nam się wydawało. Mówienie różnymi językami stymuluje też niewątpliwe pracę mózgu i podobno przeciwdziała demencji.


Kończąc, możesz stać się obywatelem świata, i spojrzeć z kompletnie innej perspektywy na ludzi i na siebie, a to najcenniejszy prezent, który kieruje do radości.