Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Niezwykle miłym uczuciem jest zrobienie jakiegoś przedmiotu samodzielnie, zwłaszcza jeżeli pragniemy tę rzecz podarować komuś w prezencie

Wykonane własnoręcznie podarki są niezwykle miłe. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy wszystko można kupić w sklepie albo w sieci.


Jeśli otrzymamy prezent, w który bliski nam człowiek włożył serce i czas, jest nam niezwykle przyjemnie i mocniej przyzwyczajamy się do prezentu.


Bardzo atrakcyjnym prezentem dla mamy są szkatułki drewniane. Jeżeli syn lub partner osobiście ją pomaluje lub upiększy (na przykład muszelkami) - tym milej będzie trzymać w niej ważne drobiazgi albo kolczyki i pierścionki. Technika decoupage bazuje właśnie na naklejaniu do różnego typu powierzchni innych elementów. Dzięki takiej ozdobie pudełko decoupage, które otrzymamy, będzie wyjątkowe - pudełka z drewna. Będziemy mogły poszczycić się przyjaciółką, jak członkowie naszej rodziny dbają o międzyludzkie więzi, obdarowując się samodzielnie wykonanymi drobiazgami.

drewno
Author: Tim Parkinson
Source: http://www.flickr.com


W czasach prędkiego konsumpcjonizmu trzeba od czasu do czasu spowolnić, aby wykonać coś samodzielnie. Jeżeli chcemy odrobinę uprościć swoje życie i część niezbędnych materiałów kupić, trzeba odwiedzić sklep decoupage - http://tokarnia-sosenka.com.pl/, gdzie możemy wyszukać choćby pędzle albo drewniane części niezbędne do zrobienia szkatułki.Produkt, który wówczas zobaczymy, będzie po stokroć bliższy naszemu sercu, gdyż włożyliśmy trud w jego stworzenie. Należy otaczać się takimi przedmiotami, gdyż są one nadzwyczajne i unikatowe. Po latach to właśnie takie prezenty będziemy przywoływać z rozczuleniem.
Tags: