Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Kursy angielskiego w stolicy

Język angielski musi w dzisiejszych czasach znać każdy. Stolica naszego kraju daje szerokie możliwości w tej dziedzinie. Najlepszymi sposobami nauki są szkoły językowe oraz angielski z dojazdem do klienta. Angielski z dojazdem w Warszawie to doskonały sposób by nie marnować czasu na dojazdy do szkoły językowej. Już na pierwszej lekcji nauczyciel sprawdza znajomość języka obcego ucznia. Nauczyciel proponuje uczniowi stosowne materiały oraz strategie nauczania. Lektor wsłuchuje się w oczekiwania ucznia i na podstawie swojego długoletniego doświadczenia proponuje odpowiednio dopasowane zajęcia.
angielski
Author: Department of Foreign Affairs and Trade
Source: http://www.flickr.com
Lektorzy z dojazdem do klienta to osoby, z pasją. Ciągły rozwój i podnoszenie własnych umiejętności zawodowych to ich priorytet. Ofertę dydaktyczną oraz proces samodoskonalenia nauczycieli wspiera zespół metodyków. Książki, którymi dysponują nauczyciele to nowoczesne pozycje, należą do wiodących wydawnictw na rynku edukacyjnym. Lektorzy dojeżdżają do kursanta, gwarantują mu darmowe materiały do nauki i przeprowadzają zajęcia o wyznaczonej przez kursanta porze dnia i miejscu. Nauczyciele Pracują od 6:00 do 22:00. Lekcje mogą odbywać się w domu, firmie, klubokawiarni, a nawet w restauracji podczas lunchu. Klient może odwołać zajęcia do 24 godzin. Nie traci wówczas swoich pieniędzy.

Żeby odnaleźć porywające zagadnienia w sieci, to w pierwszej kolejności kliknij w link znajdujący się tu i przejdź dalej - zapewne nie pożałujesz.

Klient zatem nie musi martwić się nagłym wyjazdem służbowym bądź rodzinnym - ">porównaj informacje.
Słownik języka angielskiego
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Alternatywą do kursów z dojazdem do klienta są szkoły językowe. Na Ochocie w Warszawie usytuowanych jest wiele takich placówek. Program nauczania w szkołach językowych jest indywidualnie dopasowany do potrzeb uczniów. Szkoły językowe na Ochocie Oferują kursy na każdym poziomie zaawansowania - od początkującego - do biegłości językowej, które są również dopasowane do wieku kursantów: kursy dla dzieci, młodzieży czy osób dorosłych. Szkoły językowe na Ochocie prowadzą także specjalistyczne kursy z zakresu biznesu, prawa, informatyki, medycyny oraz innych zagadnień. Szkoły przyciągają niewielkimi grupami, wykorzystaniem narzędzi multimedialnych, indywidualne podejście do ucznia oraz kadrę doskonale wykształconych lektorów i native speakerów. Oprócz tego, szkoły oferują obszerną bibliotekę książek jak i materiałów obcojęzycznych (w tym płyt DVD z filmami i materiałami edukacyjnymi), dzięki którym jeszcze dogłębniej można poznać tajniki języka obcego. Kursanci systematycznie są sprawdzani; podchodzą do testów sprawdzających w trakcie semestru; każdy semestr kończy się egzaminem.