Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Jeżeli nie zaplanowałeś jeszcze swych wakacji i marzysz o wyczekiwanym wypoczynku – zainwestuj czas i pieniądze we wczasy w górach.

Dużymi krokami idą wakacje Nadchodzą te lepsze – ciepłe momenty. Każdy dorosły już myśli o upragnionym relaksie. Młodsi czekają na zakończenie roku szkolnego. W każdej spokojniejszej chwilce, obrazujesz sobie siebie wraz z rodziną na łonie natury, daleko od miasta i przytłaczającej rzeczywistości. Jeśli nie cierpisz siedzieć bez ruchu na piasku i wolisz aktywny odpoczynek – wyjedź na wczasy w górach.

Giewont - Zakopane
Author: Oliver
Source: http://www.flickr.com
Południowa część krajowa, obfituje w liczne pasma górskie, piękne krajobrazy i rozmaite szlaki. Nie jesteś zmuszony jeździć za granicę, aby pocieszyć się rześkim, sterylnym powietrzem i uzdrawiającym klimatem. weekend na podlasiu w polskich pasmach jest doskonale rozrośnięta.

Czy proponowana treść może zawierać przydatne dane? Oczywiście, że tak! Zobacz, klikając w odnośnik i przeczytaj informacje odnośnie omawianego zagadnienia.

Nie zważając na to, które tereny chcesz zobaczyć – znajdzie Cię tam mnóstwo ofert, zakwaterowania, pożyczania akcesoriów, wakacyjnych rozrywek i innych. Wzgórza pełne są zachwycających punktów.
Szczyty Tatr
Author: Samuel Kimlicka
Source: http://www.flickr.com
To nie tylko dzikie, zielone tereny. Można zobaczyć wiele tajemniczych, nieodkrytych dotąd kątów. W miejscowościach na wzgórzach, znajdują się posiadłości zamkowe cieśniny, mosty spuszczane, gruzy i ostatki fortów, pieczary. W stanicach na wysokości pracują wyszkoleni przewodnicy, którzy dobrze znają te obszary i pomogą odkryć ciekawe kąty.Nie zważając na to, czy jedziesz na wczasy w górach (polecany pensjonat Gościna u Maryny w Poroninie) zorganizowane przez biuro podróży, czy sam planujesz rodzinną wycieczkę - jeżeli uwielbiasz się ruszać, możesz spożytkować swój wysiłkowy potencjał i spróbować wspinania, ekstremalnych wycieczek rowerowych po szlakach, opuszczania z mostów i pozostałych wyczynowych dyscyplin. W schroniskach i ośrodkach działają wypożyczalnie sprzętu. Nie braknie również regionalnych, kameralnych nocy z gitarą, czy schadzek turystycznych w nocnych pubach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci mają możliwość korzystać z parków linowych, torów przeszkód, placów rozrywki i innych. W górach, nie ma czasu na nudę i siedzenie w miejscu. Jeżeli uwielbiasz dłuższe spacery i wszelkie prezenty od górskiej przyrody – powinieneś wybrać się właśnie tam na urlop w tym roku.