Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Jeśli już kogoś obdarowywać to czymś interesującym

Gdy myślimy o tym, co kupić dla naszego mężczyzny z okazji , któregoś ze świąt możemy zacząć się denerwować. Wiadomo, że, jeśli to początki znajomości to kombinacji jest mnóstwo, ale im dłużej jesteśmy razem, tym trudniej nam wymyślać coś oryginalnego. Ale jest pewien fajny pomysł, o którym być może wcześniej nie pomyśleliśmy i jest to jazda samochodem na prezent. Nie chodzi tu, o jakiś zwykły samochód, o najzwyczajniejszą pod słońcem jazdę a o niezapomniane przeżycie w aucie rajdowym.


Są firmy, które organizują różnego typu jazdy samochodem, które sprawiają, że podnosi się adrenalina i co najważniejsze nasz mężczyzna będzie szczęśliwy, gdy dostanie taką niespodziankę. Nie ma, co inwestować w kolejne szorty, pasek do spodni czy wodę toaletową. Podarujmy naszemu partnerowi coś, co sprawi, że zapłonie mu krew w żyłach.

Interesujący sposób na spędzanie czasu

prezenty
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Każda wolna, wspólna chwila spędzana przed telewizorem potrafi zabić każdy, nawet najwspanialszy, związek szczególnie, gdy dzieje się tak, co najmniej sześć razy w tygodniu. Wiadomo, że my kobiety, w trakcie filmu piłujemy paznokcie, wcieramy odżywkę na włosy, pielęgnujemy siebie i dzielnie szczebioczemy, a mężczyzna udaje, że to, co ogląda w TV jest pasjonujące. Jednak, miłe panie można byłoby przestać kręcić nosem na wychodzenie na miasto partnera, dajmy mu trochę luzu niech wyskoczy z kolegami na laserowy paintball.

Ciekawią Cię przeróżnego typu bonusy (http://www.taniawodka.pl/home/cennik-wodki/)? Jeśli tak, to przekieruj się na naszą stronę i sprawdź, co dla Ciebie stworzyliśmy. Będziesz zaskoczony.

Ajeśli wiemy, że nasz mężczyzna interesuje się strzelaniem, to może dać mu jako prezent kurs strzelecki w warszawie.

Wszystko to sprawi, że znajdziemy nowe tematy do rozmów, bo w tym czasie, my możemy
prezenty
Author: Shari's Berries
Source: http://www.flickr.com
pójść na jogę albo pójść do kina z przyjaciółkami. Warto pokazać, że jesteśmy dorosłymi ludźmi, którzy powinni czasem spędzić odrobinę czasu bez drugiej połówki i nie chodzi tylko o wyjście do pracy. Później, gdy będziemy już wieczorem tylko we dwoje, bardziej docenimy wspólne chwile, znowu będziemy interesujący dla partnera, a to jak wiemy niesamowicie ważne.

Jeśli podoba Ci się tekst, który właśnie czytasz, to z pewnością zafascynuje Cię też ten portal. On również opisuje zbliżony temat.

Jeśli, więc chcielibyśmy, żeby nasze związki trwały długo i szczęśliwie róbmy coś fajnego. Lepiej nie siedźmy przed telewizorem, bo to zabija i związek i każdego z osobna. Pamiętajmy również o tym, że jeśli dawać już jakiś prezent to od serca. Naprawdę lepiej czasem nie kupić nic, niż kupować oklepany prezent byle tylko coś kupić.