Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Jaki prezent ofiarować synowi z tak wyjątkowej okazji, jaką na pewno jest Dzień Dziecka

W kalendarzu jest co najmniej kilka dni, na które dzieci oczekują z ogromnym utęsknieniem. Do tych szczególnych 24 godzin zaklasyfikujemy urodziny, mikołajki i oczywiście Dzień Dziecka. Nasi milusińscy sądzą, że właśnie w tym dniu otrzymają co najmniej dwa, trzy upominki, gdyż w końcu paczki obowiązkowo przygotowują nie tylko rodzice, ale i dziadkowie czy chrzestni.


drukarka wielofunkcyjna
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Dla chłopca majsterkowicza można śmiało kupić mini zestaw narzędzi. To wcale nie żart - hipermarkety, jak np. Leroy Merlin, nierzadko przygotowują ekstra ofertę dla najmłodszych klientów. I w żadnym razie nie mamy w tym miejscu na uwadze tylko samych zabawek, lecz zestawy, które rozwijają wyobraźnię i uczą samodzielności, zatem wspomniany prezent będzie idealny dla ucznia szóstej klasy.

Z kolei starsi synowie mają już nieco większe wymagania. Uczniowie gimnazjów będą szczęśliwi, jeśli w dekoracyjnym opakowaniu znajdą telefon Lg. Taki zakup to dość spory wydatek, zatem tego typu dar zostanie ofiarowany, jeżeli podrostek pozytywnie zaskoczył rodziców: wygrał olimpiadę przyrodniczą lub zdobył złoty medal w sprincie. Bądź co bądź, telefon co najmniej na parę najbliższych dni stanie się najlepszym kompanem gimnazjalisty - kliknij tu.

Wraz z rozwojem współczesnej techniki ludzie stali się chyba nieco bardziej kreatywni. Dwadzieścia lat temu w sprzedaży były dostępne aparaty fotograficzne, lecz wtedy nikt nie myślał o fotografiach typu selfie. A teraz te ujęcia święcą trumfy, a najlepiej robić je smartfonem, np. firmy Lg. Wszystkim młodym fotografom pasjonatom przyda się ekstra dysk do magazynowania zdjęć. Dlatego uczniowi liceum można ofiarować kartę pamięci Lexar razem z funkcjonalnym adapterem. Wspomniane karty mają sporą pojemność, więc nie zabraknie także miejsca na zabawne filmiki.


aparat
Source: http://www.sxc.hu/
Część tych niewykształconych, ale zagorzałych fotografów z czasem zapragnie wywołać chociażby parę zrobionych wcześniej zdjęć. Obecnie tego typu usługi bywają łatwo dostępne, więc żaden fotoreporter nie powinien mieć trudności z wywołaniem wybranych ujęć. Należy jednakże nadmienić, że własnoręczne wydrukowanie fotografii może być bardziej ekscytujące. Warto zatem szesnastolatkowi, który wszędzie chodzi z aparatem, ofiarować wysokiej jakości drukarkę marki Lexmark, żeby młody człowiek mógł pochwalić się oryginalnymi ujęciami nie tylko na Twitterze - lg.