Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Jaki podarunek kupić na gwiazdkę? Przegląd podarunków świątecznych

Boże Narodzenie tuż tuż, a Wy zapewne frapujecie się, jaki upominek zakupić najbliższym! Jeżeli chodzi o kobiety kwestia jest prostsza. Zawsze warto wykonać mały "wywiad, by dowiedzieć się czego naszej kobiecie brakuje. Może być to coś z kosmetyków (dezodorant, pachnidła) lub konfekcji (apaszka, bluzeczka) ale tak samo dobrze może być to coś dla domu (wycieraczka, ręczniki skrzynki na listy).

prezenty pod choinką
Author: Fernando Mafra
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli idzie o panów sprawa upominków zdaje się bardziej skomplikowana. Jednakże miejmy na uwadze, że mężczyźni nie lubią chodzić na sprawunki, stąd warto to zrobić za nich i kupić swemu księciu barwny krawat, cool sweter lub elegancką koszulę. Z takiego konkretnego prezentu z pewnością się uraduje! Innym uniwersalnym prezentem może się okazać dobre winko bądź jakiś inny kosztowny alkohol. A może ramka (ramki na wymiar) na zdjęcia, a w środku nasze zdjęcie? W przypadku panów również warto przeprowadzić "wywiad". Może konieczny jest mu rozdrabniacz do gałęzi? Może kołpaki albo inne gadżety motoryzacyjne? Może jakiekolwiek przybory, piły spalinowe?

Co kupić potomkowi? To rzecz jasna zależy od wieku naszej latorośli. Większe dziecko – większy kłopot – to powiedzenie jak najbardziej potwierdza się przy zakupie prezentów. Bo wszak małe dziecko można wyekwipować w nową maskotkę, bajeczkę, w nowe śpioszki, co więcej w supermarketach jest ogromny wybór zabawek, im więcej pieniążków wydamy, im bardziej bombowa zabawka zawita pod naszą choinką. Z kolei starszemu dziecku możemy kupić kilka z poniższych propozycji. Warto inwestować w zdrowie potomka, zachęcam do zakupów upominków sportowych: nowa piłka , rolki, rakieta do tenisa, może kostium do pływania lub nowy czepek - .



prezent
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Jeśli pociecha nie lubi sportowych zmagań możemy spróbować kupić interesującą publikację, atlas, poradnik, wszystko oprócz gier komputerowych będzie w zasadzie dobrym prezentem. Dla w wyższym stopniu wymagających proponuję czasomierz dla chłopca i złotą lub srebrną biżuterią dla trochę starszej panienki. Oprócz tego nowe ubrania są zawsze na topie, nawet komplet szalik + czapka zdaje egzamin na 5 z plusem. Dobrym pomysłem - bez względu na wiek obdarowywanego - są też telefony LG - bądź na czasie.