Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Jak odliczyć 1 procent podatku

Za każdy 1% fundacje są dozgonnie wdzięczne. Organizacje pożytku publicznego potrzebują każdego grosza, aby móc jak najlepiej osiągać swoje cele. Kiedy rozliczamy pit przez internet bez problemu możemy 1 procent podatku podarować wybranej przez nas organizacji. zwykle programy pomagające w rozliczeniu mają już uzupełnioną odpowiednią rubrykę, ale możemy oczywiście samemu dokonać wyboru. Ten 1% fundacje często zbierają na bardziej konkretny cel niż po prostu „działania fundacji”.
Pieniądze, Euro
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Co roku rozliczamy się z podatku i odkąd możemy przekazywać 1 procent podatku jakiejś organizacji - w większości to robimy. ponadto, z każdym rokiem coraz większa liczba ludzi przekazuje tych kilka groszy jakiejś fundacji. To prosty sposób, by pomóc, nie wymaga od nas żadnego wysiłku, przecież pita składamy niezależnie od wszystkiego. Organizacje pożytku publicznego muszą starać się na wszelkie sposoby o środki na działalność, często nie są dofinansowywane z budżetu państwa, a ich cele zawsze warto wspomóc.

Z pewnością zaciekawi Cię nasza strona www (https://habapolska.pl/zlobek-klub-malucha/wyposazenie-zlobka/meble-do-zlobka/), wyszukasz tam sporo interesujących informacji. Miej na uwadze, że jest często uzupełniana.

Są osoby, które uznają, że nie warto się przejmować jednym procentem, bo to czasem dosłownie grosze. Nic bardziej mylnego. nieważne że wydaje się nam, że tych kilka groszy nic nie znaczy - za każdy taki grosz składający się na 1% fundacje są ogromnie wdzięczne, gdyż jeżeli osób które oddadzą im choćby kilka złotych będzie kilka tysięcy - to już całkiem konkretne pieniądze. Nigdy zatem nie mówmy, że nie warto przekazywać jednego procenta organizacjom pożytku publicznego.

Podatnicy pragnący podarować 1 procent znajdą dodatkowe informacje w tej kwestii - np. na portalu Fundacja na ratunek dzieciom w chorobą nowotworową - bądź klikając - więcej.


Author: k.s.
Tags: