Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

Coraz większy asortyment dzisiejszych dronów oraz akcesoriów do kamer Gopro

W dzisiejszych czasach na rynku pojawia się coraz większy wybór nowomodnych dronów. Niektóre z nich ze względu na swoje nadzwyczaj wysokie parametry i wspaniały, pomysłowy design zasługują na szczególną uwagę. Do takich niewątpliwie przylega DJI Inspire 1, o którym zdecydowanie można rzec, iż zachwyca wszelką swoją częścią.

Dron DJI Inspire 1
Author: DFShutterbug
Source: http://www.flickr.com
Dron ten posiada niezwykle bogate zaplecze techniczne i wyborne wyposażenie. Proponuje stabilizację lotu, ma wkomponowany GPS, samoczynne startowanie i lądowanie albo telemetrię lotu. Na pewno jest to jeden z najlepszych i jednocześnie najbardziej nowoczesnych dronów na nowomodnym rynku. Na wyjątkową uwagę zasługuje również kamera z trzyosiowym stabilizatorem obrazu, które zdoła zaobserwować materiały posiadające rozdzielczość 4K. Kamera ta może robić zdjęcia bardzo wysokiej jakości, na dodatek istnieje możność jej obrócenia o 360 stopni. Możemy również dostosować preferencje nagrywania. Dron DJI Inspire 1 posiada naprawdę ogromnie wyborne parametry, co naturalnie przedkłada się na jego cenę. Nie ma co ukrywać - za tego nowomodnego drona syma x54hw zapłacimy dosyć wiele. Niemniej biorąc pod uwagę imponującą jakość, dobre parametry oraz wykwintny, dzisiejszy design - nabycie drona DJI Inspire 1 istotnie się opłaca.gimbal do gopro
Author: Dave Dugdale
Source: http://www.flickr.com
Kupując drona, wskazane jest zapoznać się z ofertą akcesoriów, które także okażą się dla nas użyteczne, na przykład nowoczesnych kamer oraz aparatów. Największą sławą cieszą się dziś dzisiejsze kamery i aparaty Gopro Hero. To kapitalne urządzenia cechujące się perfekcyjną wydajnością oraz niezmiernie dobrymi parametrami użytkowymi. Pożytecznym urządzeniem pewno okaże się profesjonalny gimbal do gopro, który cechuje się dobrym stworzeniem i niezwykle wysoką jakością. Możesz go znaleźć m.in. tutaj: akcesoria Feiyu-tech. Posiada doskonałej jakości silniki oraz specjalizowany kontroler przeznaczony do kamer gopro.