Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/galeriacanvas.pl/includes/menu.inc).

„Chcesz cukierka, idź do Gierka”, czyli o tym, jak bezproblemowo teraz kupić, czego tylko się pragnie

PRL – to były czasy! Człowiek biegł do sklepu, nie patrząc na to, co dano na półki. Człowiek kupował, co tylko można było, nawet, gdy nie było zbyt użyteczne. Człowiek śnił po nocach o zagranicznych klockach i lalkach Barbie, jednak mógł je ujrzeć tylko w Pewexie. Człowiek marzył, aż… się udało!
Gra
Author: Anders Rune Jensen
Source: http://www.flickr.com
Obecnie w Polsce można kupić wszystko! A co najlepsze – owe wszystko można kupić w Internecie! Szybko, łatwo, fantastycznie! Pragniesz cukierka? Nie ma problemu – wystarczy dobrać smak, wybrać personalizowany papierek i już. Chcesz zegarki Omega? Wybierz dany model, zrób przelew, a następnie jak dobry wujek, dawaj zegarki Omega swym bliskim. Myślisz, czy przydałby ci się nowiutki iPad 4? Tutaj najnowsze ciekawostki: sklep internetowy, który je proponuje i nie czekaj – nowiutki iPad 4 na 100% chce być z tobą. Sieć internetowa jest jak Św. Mikołaj (przejdź mikołaj dla dziecka) w świątecznym okresie – można byłoby powiedzieć, iż daje wymarzone prezenty. Mieszkańcy Polski uwielbiają zakupy internetowe. Po co chodzić po sklepach stacjonarnych, tracić cenne godziny, stać w kolejkach, denerwować się na sprzedających? Po ”diabła”, skoro można zasiąść wygodnie w mieszkaniu, włączyć w TV seans filmowy, a w przerwach na reklamy sięgnąć po tableta, przez moment poklikać i nabyć sobie, co tylko się chce. Mobilne e-zakupy mają się dobrze i nie zamierzają iść w niepamięć. Zobacz więcej: ipad4.
Wiedźmin, gra komputerowa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Teraz światem rządzi Sieć internetowa i komputery. Jak sprzęt komputerowy, to i gry. A najlepszym połączeniem jest kupowanie gier poprzez Internet (na szczęście to już nie czasy, w których trzeba było latać po giełdach i straganach, by kupić ulubioną grę). Dla dzieci bez najmniejszych problemów można dostać gry Truskawkowe Ciastko. Oto jedna z największych bohaterek z bajek animowanych wchodzi na ekrany laptopów! Gry Truskawkowe Ciastko, czy gry Gormiti dla chłopaków cieszą się w Sieci internetowej bardzo dużą popularnością. Należy dodać, że gry Gormiti mają w Polsce liczne rzesze wielbicieli! A wszystko można dostać siedząc przed komputerem i grając dzięki Internetowi.